reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Datcom na procesorze Fujitsu

dodano: 2004-09-09 22:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Datcom

datcom_logo_sk.gif Podczas wystawy SAT Krak 2004 firma Datcom z Żywca będzie prezentować między innymi nowe modele odbiorników na szybkim procesorze firmy Fujitsu. sprzęt dla sieci kablowych oraz nowe oprogramowanie dla wszystkich typów produkowanych odbiorników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Datcom konstruuje i produkuje cyfrowe odbiorniki satelitarne oraz naziemnej telewizji cyfrowej.
Jako jedyny krajowy producent posiada biuro konstrukcyjne w którym tworzy od podstaw oprogramowanie i projektuje płyty elektroniki cyfrowych odbiorników.

W nowym zakładzie w Żywcu o powierzchni 2500 m kw. Datcom realizuje produkcje od podstaw montując części na automatycznej nowoczesnej linii automatów firmy Fuji o wydajności 60.000 płyt odbiorników miesięcznie. Produkcja realizowana jest na rynek krajowy i zagraniczny.

Aktualnie w produkcji realizowanych jest 16 modeli odbiorników cyfrowych. W przygotowaniu są nowe projekty zlecane przez klientów zagranicznych, w tym z Hiszpanii. Rozwiązania proponowane przez biuro konstrukcyjne Datcoma oparte są na nowoczesnych i szybkich procesorach firmy Texas Instruments, Fujitsu, Conexant, IBM. Opracowywany i produkowany w kraju sprzęt posiada pełne wsparcie techniczne oraz gwarancje dobrego serwisu.

Datcom


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...