reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Datcom na procesorze Fujitsu

dodano: 2004-09-09 22:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Datcom

datcom_logo_sk.gif Podczas wystawy SAT Krak 2004 firma Datcom z Żywca będzie prezentować między innymi nowe modele odbiorników na szybkim procesorze firmy Fujitsu. sprzęt dla sieci kablowych oraz nowe oprogramowanie dla wszystkich typów produkowanych odbiorników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Datcom konstruuje i produkuje cyfrowe odbiorniki satelitarne oraz naziemnej telewizji cyfrowej.
Jako jedyny krajowy producent posiada biuro konstrukcyjne w którym tworzy od podstaw oprogramowanie i projektuje płyty elektroniki cyfrowych odbiorników.

W nowym zakładzie w Żywcu o powierzchni 2500 m kw. Datcom realizuje produkcje od podstaw montując części na automatycznej nowoczesnej linii automatów firmy Fuji o wydajności 60.000 płyt odbiorników miesięcznie. Produkcja realizowana jest na rynek krajowy i zagraniczny.

Aktualnie w produkcji realizowanych jest 16 modeli odbiorników cyfrowych. W przygotowaniu są nowe projekty zlecane przez klientów zagranicznych, w tym z Hiszpanii. Rozwiązania proponowane przez biuro konstrukcyjne Datcoma oparte są na nowoczesnych i szybkich procesorach firmy Texas Instruments, Fujitsu, Conexant, IBM. Opracowywany i produkowany w kraju sprzęt posiada pełne wsparcie techniczne oraz gwarancje dobrego serwisu.

Datcom


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...