reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały z oferty Movistar+ w pociągach AVE [wideo]

dodano: 2017-03-08 11:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Nagra/satkurier.pl

PlayRenfe Hiszpańska spółka Telefónica uruchomiła zupełnie nową usługę PlayRenfe, dostępną dla osób podróżujących koleją dużych prędkości Alta Velocidad Española (AVE), obsługiwaną przez Renfe, hiszpańskie państwowe przedsiębiorstwo kolejowe.

Alta Velocidad Española AVE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PlayRenfe, pierwsza taka usługa w kontynentalnej Europie, to kompletna platforma streamingowa, która wykracza poza standardowy dostęp do Wi-Fi, zapewniając pasażerom ich ulubione kanały z oferty Movistar+. Bogaty katalog treści jest dostępny dla pasażerów ze smartfonami, tabletami lub laptopami poprzez aplikację PlayRenfe lub dedykowaną stronę internetową. Nowa usługa jest zasilana i zabezpieczana przez rozwiązanie NAGRA MediaLive.
 

- Naszym celem dla tego projektu było nie tylko dostarczenie unikalnych i wysokiej jakości wrażeń dla pasażerów Renfe, ale także zapewnienie niezawodnych i zaawansowanych usług w bardzo wymagającym środowisku - tu niezbędna była specjalistyczna wiedza, którą tylko kilka firm technologicznych może zapewnić. Nagra jest jedną z takich firm i uruchomienie PlayRenfe nie byłoby możliwe bez ich wsparcia - powiedział Fernando Enrile, dyrektor ds. produktu TV w firmie Telefónica. - Wykorzystując naszą dotychczasową platformę wideo OTT, zasilaną przez technologię Nagra, jesteśmy w stanie wdrożyć niezawodne i bezpieczne rozwiązanie dla Renfe z ekskluzywnymi materiałami oraz najlepszą mieszanką usług rozrywkowych i informacyjnych dla jego pasażerów.

- Jesteśmy podekscytowani, że jesteśmy częścią tego wyjątkowego i ekscytującego debiutu i wspieramy spółki Telefónica i Renfe we wdrażaniu ich usług w AVE - powiedział Thierry Legrand, starszy wiceprezes ds. sprzedaży na region EMEA w Nagra. - Nasz MediaLive Suite, dostarczony zgodnie z wymaganiami bardzo złożonego projektu, wykorzystuje obecną infrastrukturę OTT, jaką wdrożyliśmy w Telefónica. W rezultacie nie tylko pozwala Telefónica rozszerzyć jego ofertę usług poza domem, a w tym przypadku w sektorze transportu publicznego, ale także dostarcza jedyne w swoim rodzaju wrażania telewizyjne, które dają ludziom dostęp do treści, które uwielbiają, gdziekolwiek są - nawet w pociągach poruszających się z prędkością ponad 300 km/h.

Usługa PlayRenfe jest obecnie dostępna na linii kolejowej Madryt-Sewilla i będzie stopniowo wdrażana w całej sieci Renfe AVE, która obejmuje 100 szybkich pociągów. Pasażerowie mają do wyboru dwa pakiety - basic lub premium - z wyjątkowymi usługami i treściami dostosowanymi do osób podróżujących Renfe, w tym telewizją na żywo, filmami, popularnymi serialami, sportem, bieżącymi wydarzeniami oraz programami turystycznymi. E-booki, muzyka oraz szereg innych usług są także dostępne dla pasażerów Renfe.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama