reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-05 - 2022-10-06

2.04 Żużlowa reprezentacja Polski w Polsacie Sport

dodano: 2017-03-29 21:43 | aktualizacja: 2017-03-30 12:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

żużel nc+ Żużlowa Reprezentacja Polski rozpoczyna pierwszy etap przygotowań do finału Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie. Na początek, rywalem podopiecznych Marka Cieślaka będzie ekipa Reszty Świata, która na pewno będzie chciała napsuć krwi 2 kwietnia w Zielonej Górze.
Mecz żużlowej reprezentacji Polski w Polsacie Sport i Super Polsacie.


Żużlowa reprezentacja Polski Polsat Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla kibiców mamy bardzo dobrą informację. Mecz będzie można oglądać również w otwartym kanale Super Polsat.

Wracamy do pokazywania żużla od 2008 z małym epizodem w 2014 roku. Mogę zapewnić wszystkich kibiców, że na pewno się nie zawiodą. Mamy przygotowanych kilka niespodzianek. Rozmawialiśmy zimą, co zrobić, żeby zrewolucjonizować komentowania żużla, aby nie „przegadać” całego meczu. Wydaje nam się, że znaleźliśmy taki sposób, ale nie chcę w tej chwili zdradzać, co to będzie. Wszystkiego będzie można się dowiedzieć 2 kwietnia zasiadając przed ekranami telewizorów. Startujemy o 14:45, zadbamy o obraz, chcemy pokazywać żużel tak, jak jeszcze tego nie robiono. Oczywiście będą stałe elementy, takie jak studio, etc. Wszystko jest już praktycznie dograne - mówi Paweł Wójcik, Polsat Sport

Oprócz transmisji w kanale Polsat Sport, kibice będą mieli okazję obejrzeć zmagania polskich żużlowców również w otwartym kanale, Super Polsat. Warto dodać, że Super Polsat dostępny jest w naziemnej telewizji cyfrowej, a co za tym idzie, dociera do milionów Polaków. 

Super Polsat dociera do ponad 99 procent społeczeństwa w Polsce. Wszyscy, którzy posiadają naziemną telewizję cyfrową będą mogli to spotkanie obejrzeć. Bardzo nam zależało na tym, żeby jak najwięcej kibiców mogło zobaczyć Żużlową Reprezentację Polski. Mam nadzieję, że ci, którzy nie zasiądą na trybunach stadionu w Zielonej Górze, obejrzą spotkanie w Polsat Sport HD i Super Polsat - dodaje Paweł Wójcik

 Mecz w Zielonej Górze rozpocznie się 2 kwietnia o 14:45. Transmisja w Polsat Sport i Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...