reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usłysz swoją szkołę” w Radiu Tok FM

dodano: 2017-04-04 18:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Usłysz swoją szkołę” Radio Tok FM (Agora) rozpoczyna cykl debat pod hasłem „Usłysz swoją szkołę”. Od 6 kwietnia do 1 czerwca br. dziennikarze stacji odwiedzą 9 miast w całej Polsce, aby porozmawiać z ich mieszkańcami na temat zmian w szkołach i skutków reformy edukacji. Debaty z udziałem uczniów, rodziców, nauczycieli, urzędników samorządowych i przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) poprowadzi dziennikarka Radia Tok FM Agata Kowalska. Wiadomości i relacji z każdego z miast będzie można posłuchać m.in. w programach „Informacje Radia Tok FM”, „EKG - Ekonomia, kapitał, gospodarka” i „Godziny szczytu”. Dodajmy, iż wcześniej rozgłośnia zorganizowała już akcje „Usłysz swoje miasto”, „Usłysz swojego prezydenta” i „Usłysz swojego posła”.

Radio Tok FM „Usłysz swoją szkołę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Tok FM rozpocznie nową akcję „Usłysz swoją szkołę” w czwartek, 6 kwietnia br. w Białymstoku. O godzinie 18:00 w Klubie Zmiana Klimatu spotkają się m.in. przedstawiciele samorządu, organizacji rodzicielskich i nauczycieli, aby porozmawiać o tym, jak zmiany w systemie edukacji wpłyną na szkoły w ich mieście oraz jakie problemy rozwiąże, a jakie stworzy reforma. Wspólnie spróbują odpowiedzieć na wiele pytań - dlaczego niektóre szkoły zostaną zlikwidowane, czego wciąż nie wiedzą rodzice a czego nauczyciele i jak zmienią się lekcje.

Debaty z udziałem uczniów, rodziców, nauczycieli, urzędników samorządowych i przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej będą odbywać się co czwartek o godzinie 18:00, a poprowadzi je dziennikarka Radia Tok FM Agata Kowalska. Wstęp na spotkania jest wolny.
 
W akcji „Usłysz swojego posła” Sejm Radia Tok FM odwiedził 14 miast w Polsce, foto: Agora
W akcji „Usłysz swojego posła” Sejm Radia Tok FM odwiedził 14 miast w Polsce, foto: Agora


Radio Tok FM odwiedzi z akcją „Usłysz swoją szkołę'' następujące miasta:

- w czwartek, 6 kwietnia br. - Białystok (Klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6),
- w czwartek, 13 kwietnia br. - Opole (Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Minorytów 4),
- w czwartek, 20 kwietnia br. - Poznań (Sala Niebieska, Międzynarodowe Targi Poznańskie),
- w czwartek, 27 kwietnia br. - Rzeszów (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, ul. Sucharskiego 2)
- w czwartek, 4 maja br. - Gdańsk (Europejskie Centrum Solidarności),
- w czwartek, 11 maja br. - Katowice (Strefa Centralna w Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2),
- w czwartek, 18 maja br. - Bydgoszcz (Centrum Kongresowe Opera Nova),
- w czwartek, 25 maja br. - Łódź (Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka),
- w czwartek, 1 czerwca br. - Warszawa (Bar Studio, plac Defilad 1).

Wydarzenia będą transmitowane na antenie Radia Tok FM oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. Dodatkowo, wiadomości i relacji z każdego z miast będzie można posłuchać m.in. w „Informacjach Radia Tok FM” (więcej tutaj) oraz programach „EKG - Ekonomia, kapitał, gospodarka” (więcej tutaj) i „Godziny szczytu”.

Do udziału w dyskusji redakcja Radia Tok FM zachęca również swoich słuchaczy. Na adres [email protected] można wysyłać informacje o problemach, skargi, ciekawostki czy zagadnienia związane z reformą edukacji. Swoimi przemyśleniami można podzielić się także za pośrednictwem aplikacji „Mikrofon Tok FM” (więcej tutaj).

Dotychczas Radio Tok FM przygotowało trzy akcje pod hasłem „Usłysz...”. Przed wyborami samorządowymi we wrześniu 2014 roku stacja prowadziła akcję „Usłysz swoje miasto” - w 3 miesiące zorganizowała debaty z kandydatami na prezydentów w 11 miastach. W 2015 roku - przed wyborami prezydenckimi Radio Tok FM prowadziło cykl „Usłysz swojego prezydenta” (więcej tutaj), a przed wyborami parlamentarnymi - akcję „Usłysz swojego posła”, podczas której Sejm Radia Tok FM odwiedził 14 miast, dając słuchaczom możliwość wzięcia udziału w otwartych debatach z kandydatami na posłów (więcej tutaj).

„Usłysz swoją szkołę” - emisja w czwartki (od 6 kwietnia 2017 roku) o 18:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama