reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drugi sezon serialu „Objazd” w TNT

dodano: 2017-04-13 13:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: TNT

TNT serial „Objazd”  W związku z nową pracą Nate’a Parkerowie przenoszą się do Nowego Jorku i chcą zacząć wszystko od nowa. Powrót do wielkiego miasta jeszcze bardziej komplikuje zwariowaną rzeczywistość bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się z nowymi problemami i demonami przeszłości. Premiera drugiego sezonu serialu „Objazd” w niedzielę 23 kwietnia na antenie TNT

TNT 2. sezon serialu„Objazd”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pomysł przeprowadzki do Nowego Jorku podoba się wszystkim z wyjątkiem Robin, która boi się, że będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością. Postanawia jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć od rozwodu z Carlosem. Niestety szybko okazuje się, że nie będzie to takie proste, bo mężczyzna, który tylko formalnie jest jej mężem, ma zupełnie inne plany.  

W drugim sezonie Nate i Robin zaczną też myśleć o kolejnym dziecku. Jednak zanim w ich życiu pojawi się nowy członek rodziny, muszą najpierw uporać się z Jaredem i Delilah, którzy właśnie wchodzą w trudny okres dojrzewania. Choć Parkerowie robią wszystko, by żyć jak przeciętna nowojorska rodzina, codzienne problemy sprawiają, że sytuacja często wymyka im się spod kontroli. Szereg ich dziwnych zachowań sprawia, że zaczną być obserwowani przez agentów federalnych. 

Premiera drugiego sezonu serialu „Objazd” 23 kwietnia na antenie TNT.  W każdą niedzielę będzie można zobaczyć dwa odcinki – o godz. 20:05 i 20:30. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...