reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drugi sezon serialu „Objazd” w TNT

dodano: 2017-04-13 13:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: TNT

TNT serial „Objazd”  W związku z nową pracą Nate’a Parkerowie przenoszą się do Nowego Jorku i chcą zacząć wszystko od nowa. Powrót do wielkiego miasta jeszcze bardziej komplikuje zwariowaną rzeczywistość bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się z nowymi problemami i demonami przeszłości. Premiera drugiego sezonu serialu „Objazd” w niedzielę 23 kwietnia na antenie TNT

TNT 2. sezon serialu„Objazd”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pomysł przeprowadzki do Nowego Jorku podoba się wszystkim z wyjątkiem Robin, która boi się, że będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością. Postanawia jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć od rozwodu z Carlosem. Niestety szybko okazuje się, że nie będzie to takie proste, bo mężczyzna, który tylko formalnie jest jej mężem, ma zupełnie inne plany.  

W drugim sezonie Nate i Robin zaczną też myśleć o kolejnym dziecku. Jednak zanim w ich życiu pojawi się nowy członek rodziny, muszą najpierw uporać się z Jaredem i Delilah, którzy właśnie wchodzą w trudny okres dojrzewania. Choć Parkerowie robią wszystko, by żyć jak przeciętna nowojorska rodzina, codzienne problemy sprawiają, że sytuacja często wymyka im się spod kontroli. Szereg ich dziwnych zachowań sprawia, że zaczną być obserwowani przez agentów federalnych. 

Premiera drugiego sezonu serialu „Objazd” 23 kwietnia na antenie TNT.  W każdą niedzielę będzie można zobaczyć dwa odcinki – o godz. 20:05 i 20:30. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama