Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers w Canal+ Sport

dodano: 2017-06-09 15:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: nc+

CANAL+ Sport NBA Po raz trzeci z rzędu w finałach NBA mierzą się Golden State Warriors i Cleveland Cavaliers. Dwa lata temu górą byli "Wojownicy", przed rokiem triumfowała drużyna z Cleveland. Ekipie Kevina Duranta, Klaya Thompsona i Stephena Curry'ego brakuje już tylko jednego zwycięstwa do tytułu. Czy „Kawalerzyści” odpowiedzą?

NBA CANAL+ Sport nc+

Koszykarze Golden State Warriors pokonali na wyjeździe broniących tytułu Cleveland Cavaliers 118:113 odnosząc trzecie z rzędu zwycięstwo w finałach NBA. Chociaż gospodarze wyszli do czwartej kwarty z pięciopunktowym prowadzeniem, nie udało im się utrzymać ciężko wypracowanej zaliczki. Ostatnie minuty należały bowiem do „Wojowników”. O zwycięstwie ekipy z Oakland zadecydowała świetna dyspozycja trio Kevina Duranta, Klaya Thompsona i Stephena Curry'ego, którzy łącznie zdobyli 88 punktów, piętnastokrotnie trafiając spoza linii 3 punktów.

Czy „Kawalerzyści” pod wodzą Le Brona Jamesa są w stanie obronić tytuł zdobyty w dramatycznych okolicznościach? W zeszłym roku drużyna z Cleveland jako pierwsza w historii odrobiła stratę 3-1 w finałach NBA, jednak nikomu do tej pory nie udało się triumfować po przegranych trzech pierwszych meczach. W sporcie jednak – dopóki piłka w grze - wszystko może się zdarzyć.

Na mecz numer cztery zaprasza Canal+ Sport w nocy z piątku na sobotę o 03:00. W przypadku wygranej Cavaliers piąte spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek o tej samej porze.