reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

Griffinowie vs Simpsonowie na FOX Comedy

dodano: 2017-06-19 10:25 | aktualizacja: 2017-06-19 11:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX Comedy

Family Guy: Głowa rodziny vs Simpsonowie FOX Comedy W lipcu na FOX Comedy widzów czeka premiera finałowego, 6. sezonu serialu „Ostatni prawdziwy mężczyzna”, w którym Mike Baxter jako głowa rodziny, ponownie będzie musiał stawić czoła rodzinnym problemom i wymaganiom. Kolejną premierą będzie 14. sezon jednego z najpopularniejszych seriali animowanych ostatnich lat - „Family Guy: Głowa rodziny”.

Family Guy: Głowa rodziny vs Simpsonowie FOX Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostatni prawdziwy mężczyzna, sezon 6
W lipcu na FOX Comedy widzów czeka premiera finałowego szóstego sezonu  serialu Ostatni prawdziwy mężczyzna. Głową rodziny Baxterów jest republikanin Mike Baxter (Tim Allen, Śnięty Mikołaj) - mistrz zdrowego rozsądku w politycznie poprawnym świecie, a zawodowo dyrektor marketingu sieci sklepów Outdoor Man, oferujących sprzęt campingowy i myśliwski. Prowadzi wideoblog, który ma na celu promocję firmy z akcesoriami dla „prawdziwego mężczyzny”, a jednocześnie próbuje odpowiedzieć na pytanie: „Co się stało z mężczyznami?”. Jego żona Vanessa (Nancy Travis, Trzech mężczyzn i dziecko), która w poprzednim sezonie z powodzeniem pracowała jako nauczycielka w publicznej szkole, obecnie znajduje się w nowym życiowym położeniu w związku z wiszącym w powietrzu strajkiem nauczycieli w Denver.

Przed rodziną również nowe wyzwania – z domu wyprowadza się jedna z córek, natomiast przyszły mąż drugiej właśnie przygotowuje się, żeby się do nich wprowadzić. Starsza córka Kristin (Amanda Fuller) wraz z mężem Ryanem kupili swój pierwszy dom i, jak to bywa w takiej sytuacji, spotykają ich same problemy. Kristin nadal z powodzeniem zarządza restauracją, podczas gdy Ryan koncentruje się na wychowaniu ich syna Boyda. Tymczasem Mike czuje się w obowiązku, by być dla wnuka przeciwwagą dla liberalnych poglądów Ryana.
 

Zmiany nastąpią również w życiu średniej córki Mandy (Molly Ephraim), która w tym roku wychodzi za mąż za Kyle’a (Christoph Sanders, Legalne blondynki). Mike nie tylko walczy z Mandy, która za wszelką cenę chce zorganizować perfekcyjny ślub i mieć całkowitą kontrolę nad uroczystością, musi także poradzić sobie ze świadomością, że jego wieloletni pracownik Kyle zostanie jego zięciem.
Serial Ostatni prawdziwy mężczyzna na FOX Comedy już we wtorek 4 lipca o godz. 16:20

Family Guy: Głowa rodziny, sezon 14
Drugą lipcową propozycją na FOX Comedy jest jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, którego widzom nie trzeba przedstawiać – Family Guy: Głowa rodziny. W premierowym 14. sezonie produkcja nadal bawi swoich najbardziej zagorzałych fanów ostrym jak brzytwa humorem, trafnymi parodiami, rewelacyjną animacją i oryginalną muzyką.

Tym razem widzów czeka dodatkowa dawka dobrej zabawy. W specjalnym godzinnym odcinku rozpoczynającym sezon, na ekranie spotkają się dwie najbardziej znane i szanowane rodziny telewizyjne – Griffinowie i  Simpsonowie!

Peter z rodziną przyjeżdżają do Springfield, gdzie zostają przywitani przez przyjaznego nieznajomego, czyli Homera Simpsona (gościnnie: Dan Castellaneta), który przyjmuje swoich nowych "albinoskich" przyjaciół z otwartymi ramionami.
 

Rodziny świetnie się dogadują: Stewie i Bart (gościnnie: Nancy Cartwright) zachowują się jak chuligani, kiedy Stewie wymienia swój sprzęt do kontroli umysłu na starodawną procę; Lisa (gościnnie: Yeardley Smith) bierze pod swoje skrzydła Meg i uczy ją gry na saksofonie; Marge (gościnnie: Julie Kavner) i Lois unikają wykonywania prac domowych; Peter i Homer toczą między sobą bój o najlepsze piwo w mieście – Pawtucket vs. Duff.

W serialu usłyszymy twórcę serialu - Setha MacFarlane’a (Ted) jako Petera, Stewiego i Briana Griffinów, Alex Borstein (Kochajmy się od święta) jako Lois Griffin, Setha Greena (Austin Powers i Złoty Członek) jako Chrisa Griffina i Milę Kunis (Czarny Łabędź, Oz: Wielki i Potężny) w roli Meg Griffin.
Family Guy: Głowa rodziny na FOX Comedy już w sobotę 22 lipca o godz. 22:00


Filmy w FOX Comedy:
 • Wychodne mamusiek
 • Pokojówka na Manhattanie
 • Robin Hood: Faceci w rajtuzach
 • To już koniec
 • Złoto dla naiwnych II
 • Telemaniak
 • Frajer
 • Klatka dla ptaków
 • Fatalny Instynkt
 • Dracula: Wampiry bez zębów
 • Dzień świstaka
 • Agenci bardzo specjalni
 • Mały
 • Igrzyska na kacu
Od poniedziałku do piątku od godz. 22:00 (1 film)
Sobotnie i niedzielne popołudnia (2 filmy)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...