reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Hejka nowym prezesem IDMnet i Accorp

dodano: 2017-06-28 20:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media Michał Hejka został prezesem zarządu spółki IDMnet S.A., w której dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa. Objął także stanowisko prezesa zarządu w spółce Accorp. Dotychczasowa prezes obu spółek, Anna Kaczmarska, rozstaje się z Grupą ZPR Media.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Różnica stanowisk pobudza do nowych działań, których efektem są zmiany i rozwój - niezbędne zarówno organizacji, jak i pracownikowi. Bardzo dziękuję właścicielowi, panu Zbigniewowi Benbenkowi, za zaufanie i powierzane funkcje, członkom zarządów, w których pracowałam oraz wszystkim współpracownikom za wieloletnią współpracę. Różnorodność zadań dała mi możliwość pracy przy wielu ciekawych projektach, pełnego poznania mediów i zyskania szerokiego doświadczenia biznesowego. Grupie ZPR Media życzę kolejnych sukcesów a mojemu następcy Michałowi Hejce gratuluję i trzymam za niego kciuki. Moje dalsze plany zawodowe są obecnie na etapie konkretyzacji

- mówi Anna Kaczmarska.

- Dziękuję bardzo Annie Kaczmarskiej za prawie 18 lat wspólnej pracy. Wiele razem zdziałaliśmy i wiele się od siebie nauczyliśmy. Życzę jej sukcesów i powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych projektów. Jestem pewien, że Michał Hejka, który ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, doskonale sprosta nowym wyzwaniom

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółek ZPR Media i IDMnet.


Anna Kaczmarska pracowała w Grupie ZPR Media od 1999 roku, pełniąc strategiczne stanowiska. W maju 2008 roku została prezesem zarządu IDMnet SA, a w 2012 roku - prezesem agencji badawczej Accorp. W zarządzie spółki IDMnet pracowała od roku 2007, najpierw jako członek zarządu i dyrektor handlowy, następnie jako wiceprezes i dyrektor zarządzający. Była także wiceprezesem zarządu spółki Time, gdzie odpowiadała za przychody w segmencie online. W pierwszych latach pracy dla Grupy ZPR Media pełniła także funkcję dyrektora biura reklamy Muratora.

Michał Hejka związany jest z Grupą ZPR Media od 10 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora do spraw badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję z funkcją prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. W 2013 roku zrezygnował z tych stanowisk, by zająć się tworzeniem Broker TV. Ostatnio był wiceprezesem zarządu IDMnet oraz zasiadał w zarządzie spółki Accorp.
 
Michał Hejka został prezesem IDMnet i Accorp, foto: Grupa ZPR Media
Michał Hejka został prezesem IDMnet i Accorp, foto: Grupa ZPR Media

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...