reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Humax będzie produkował w Gdańsku

dodano: 2004-09-23 21:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: Humax

humax_logo2.gif Doskonale znana w Polsce z dobrej jakości cyfrowych odbiorników koreańska firma Humax ostatnio założyła firmę w Polsce, chcąc rozpocząć produkcję ...w Gdańsku! O tej niespodziewanej decyzji poinformował nas p. Sang-Won Byun, Assistent Marketing Manager z niemieckiego oddziału Humaxa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Humax, który ma doskonałą opinię na polskim rynku będzie miał na wystawie SAT Krak 2004 duże stoisko A10. Koreański producent wchodząc do Polski z linią produkcyjną zamierza odegrać znaczącą rolę na rynku telewizji cyfrowej.

Dlatego Humax rozpoczął poważne inwestycje i założył zupełnie nową wytwórnię w Gdańsku. Tak jak jest to praktykowane na świecie, Humax będzie zwracał szczególną uwagę na sieć dystrybucjiw Polsce. Połączenie najlepszego serwisu i sieci wyspecjalizowanych dealerów pomogło Humaxowi w tym by zostać światowym liderem na rynku. W Polsce ma być bardzo podobnie, a to oznacza, że warto obejrzeć stoisko Humaxa na wystawie SAT Krak 2004.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...