reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Humax będzie produkował w Gdańsku

dodano: 2004-09-23 21:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: Humax

humax_logo2.gif Doskonale znana w Polsce z dobrej jakości cyfrowych odbiorników koreańska firma Humax ostatnio założyła firmę w Polsce, chcąc rozpocząć produkcję ...w Gdańsku! O tej niespodziewanej decyzji poinformował nas p. Sang-Won Byun, Assistent Marketing Manager z niemieckiego oddziału Humaxa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Humax, który ma doskonałą opinię na polskim rynku będzie miał na wystawie SAT Krak 2004 duże stoisko A10. Koreański producent wchodząc do Polski z linią produkcyjną zamierza odegrać znaczącą rolę na rynku telewizji cyfrowej.

Dlatego Humax rozpoczął poważne inwestycje i założył zupełnie nową wytwórnię w Gdańsku. Tak jak jest to praktykowane na świecie, Humax będzie zwracał szczególną uwagę na sieć dystrybucjiw Polsce. Połączenie najlepszego serwisu i sieci wyspecjalizowanych dealerów pomogło Humaxowi w tym by zostać światowym liderem na rynku. W Polsce ma być bardzo podobnie, a to oznacza, że warto obejrzeć stoisko Humaxa na wystawie SAT Krak 2004.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...