reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News ze stałym pasmem publicystycznym

dodano: 2017-08-22 15:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News Programy „Tło”, „Pod pressją”, „Durczokracja”, „#DorotaGawrylukZaprasza” (sezon 2.), „Prezydenci i premierzy” (sezon 4.), „Skandaliści” (sezon 3.) oraz „Państwo w państwie” (sezon 8.), prowadzone m.in. przez gospodarzy programu „Wydarzenia” (emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News i Polsat News 2), pojawią się we wrześniu br. w ramówce kanału Polsat News (Polsat News HD).

Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pięć programów, pięciu prowadzących o stałej porze od poniedziałku do piątku. Polsat News od września br. wprowadza o godzinie 21:00 wieczorne pasmo publicystyczne, w którym widzowie zobaczą trzy nowe produkcje: w poniedziałek - „Tło” z Bartoszem Kurkiem, we wtorek - „Pod pressją” z Joanną Wrześniewską-Sieger, a w czwartek „Durczokrację” Kamila Durczoka. W paśmie zobaczymy także po wakacyjnej przerwie - w środy „#DorotaGawrylukZaprasza” Doroty Gawryluk, a w piątki „Prezydentów i premierów” Jarosława Gugały. Od września br. w Polsacie News widzowie zobaczą również weekendowe programy - „Skandaliści” Agnieszki Gozdyry w soboty o 20:00 oraz „Państwo w państwie” w niedziele o 19:30.

- Rzetelni, obiektywni i bezstronni prowadzący, goście z pierwszych stron gazet oraz najświeższe komentarze. Dokładnie o godzinie 21:00, od poniedziałku do piątku, najlepsza publicystyka już od września br. w Polsacie News - zapowiada nadawca.

„Tło” to propozycja na poniedziałkowy wieczór. Gośćmi programu będą m.in. politycy, sportowcy, artyści, a treścią każdej z rozmów - ich  doświadczenie zawodowe oraz sprawy istotne społecznie, omawiane jednak z pewnym dystansem do aktualnych wydarzeń. Widzowie będą mogli przekonać się, które momenty w życiorysie zaproszonych bohaterów były dla nich kluczowe. Gospodarzem programu będzie Bartosz Kurek, jeden z prowadzących główne wydanie „Wydarzeń”. Emisja „Tła” odbywać się będzie w poniedziałki o 21:00.

We wtorek o 21:00 wydarzenia ostatnich dni, w studiu Polsatu News, przedyskutują, skomentują i ocenią dziennikarze tytułów prasowych i internetowych. Tak w skrócie będzie wyglądał nowy program „Pod pressją”, kolejna propozycja pasma publicystycznego. Gospodynią będzie Joanna Wrześniewska-Sieger, prowadząca główne wydanie „Wydarzeń”.
 
Agnieszka Gozdyra w programie „Skandaliści”, foto: Cyfrowy Polsat
Agnieszka Gozdyra w programie „Skandaliści”, foto: Cyfrowy Polsat
Dorota Gawryluk w programie „Dorota Gawryluk - Konfrontacje”, foto: Cyfrowy Polsat
Dorota Gawryluk w programie „Dorota Gawryluk - Konfrontacje”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Wrześniewska-Sieger w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Wrześniewska-Sieger w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat
Jarosław Gugała w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat
Jarosław Gugała w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat
Kamil Durczok poprowadzi program „Durczokracja”, foto: Cyfrowy Polsat
Kamil Durczok poprowadzi program „Durczokracja”, foto: Cyfrowy Polsat
Bartosz Kurek poprowadzi program „Tło”, foto: Cyfrowy Polsat
Bartosz Kurek poprowadzi program „Tło”, foto: Cyfrowy Polsat
Przemysław Talkowski w programie „Państwo w państwie”, foto: Cyfrowy Polsat
Przemysław Talkowski w programie „Państwo w państwie”, foto: Cyfrowy Polsat


W środy o godzinie 21:00 na antenę Polsat News po wakacyjnej przerwie powróci „#DorotaGawrylukZaprasza” (sezon 2.), autorski program Doroty Gawryluk (więcej tutaj), gospodyni „Wydarzeń” (emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj).

„Durczokracja” to czwartkowy program Kamila Durczoka. Opinie zaproszonych do studia polityków i ekspertów na temat bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych poznawać będziemy o godzinie 21:00. Dodajmy, iż w wiosennej ramówce Polsatu News w czwartki o 21:00 nadawany był inny program tego dziennikarza - „Brutalna prawda. Durczok ujawnia” (więcej tutaj).

Natomiast o tej samej porze w piątki, komentarzy udzielą „Prezydenci i premierzy” (sezon 4.). Program, który po wakacyjnej przerwie powraca do ramówki Polsatu News, poprowadzi niezmiennie Jarosław Gugała (więcej tutaj).

- Stała pora nowego pasma publicystycznego jest wyjściem naprzeciw widzom i gwarantuje im, że codziennie, od poniedziałku do piątku, właśnie o 21:00 otrzymają komentarze ekspertów, liderów opinii, polityków i publicystów do bieżących wydarzeń. Nad bezstronnością czuwać będą zaś gospodarze programów, którymi są najlepsi dziennikarze „Wydarzeń” i Polsat News - Dorota Gawryluk, Joanna Wrześniewska-Sieger, Jarosław Gugała, Kamil Durczok i Bartosz Kurek. To wszystko już we wrześniu

- mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.


Od września br. na antenie Polsatu News w weekendowe wieczory widzowie zobaczą również dwie dobrze znane produkcje - programy „Skandaliści” (sezon 3.) z Agnieszką Gozdyrą w soboty o godzinie 20:00 (więcej tutaj) oraz „Państwo w państwie” (sezon 8.) w niedziele o 19:30, które poprowadzi Przemysław Talkowski (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...