reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky wkracza na hiszpański rynek

dodano: 2017-09-12 12:00 | aktualizacja: 2017-09-12 20:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/satkurier.pl

Sky ES Hiszpania Spain Roku box Brytyjski operator Sky, który świadczy usługi DTH w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii i we Włoszech, wkroczył na hiszpański rynek. Co ciekawe nie z platformą satelitarną a usługą OTT. Oferta Sky w Hiszpanii obejmuje popularne kanały telewizyjne, a także bibliotekę seriali i filmów na życzenie, w cenie 10 euro miesięcznie. Klienci mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego (jeden miesiąc).

Sky ES Hiszpania Spain


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta Sky przeznaczona na hiszpański rynek obejmuje 12 kanałów telewizyjnych (Calle 13, Comedy Central, Disney Junior, Disney XD, Fox, Fox Life, Historia, National Geographic, Nickelodeon, Syfy, TCM i TNT), a także szereg treści wideo na życzenie (z wytwórni Disney, 20th Century Fox, NBCU, Paramount i Sony Pictures), takich jak seriale „The Walking Dead”, „Teoria wielkiego podrywu” czy „Chirurdzy” oraz setki filmów. Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych - „Psi patrol”, „Atomówki”, „Lwia Straż” i „Marvel Avengers: Zjednoczeni”. Łącznie to ponad 3.600 godzin treści. Można je oglądać na maksymalnie trzech urządzeniach w tym samym czasie.

Aby korzystać ze Sky w Hiszpanii, wystarczy dobre łącze internetowe. Usługa jest dostępna za pośrednictwem aplikacji na urządzenia z iOS i Androidem, w internecie oraz na telewizorze dzięki urządzeniu strumieniującemu Roku w cenie 25 euro. Co istotne Sky w Hiszpanii jest ofertą prepaid - nie trzeba podpisywać umowy. Wystarczy zarejestrować się online, by zacząć oglądać interesujące kanały i treści.

Podobne usługi OTT Sky są już dostępne w Wielkiej Brytanii (od 2012 roku), Włoszech, Niemczech i Austrii (od 2016) i Irlandii (od 2017). Warto jednak zwrócić uwagę, że to pierwszy raz, kiedy Sky zaoferował taki serwis na rynku, na którym nie świadczy usług DTH. Niewykluczone, że w przyszłości usługa OTT od Sky zadebiutuje również w Polsce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...