reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Propozycje dla całej rodziny jesienią w TBN Polska

dodano: 2017-09-13 06:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska

TBN Polska Jesienią br. kanał TBN Polska (TBN Polska HD) zaprasza widzów na takie programy jak „Dzikie serca”,  „Tytani”,  „Na ławce”, „Chłopaki”, „Bóg w Krakowie”, „Wiara jak ziemniaki”, „Chai Life” czy „Mama Heidi”.

TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
1 września br. na antenie TBN Polska (TBN Polska HD) zagościła jesienna ramówka. - Znalazło się w niej wiele nowych, wartościowych propozycji dla całej rodziny, a także kontynuacje znanych już widzom programów - zapowiada nadawca.

- TBN Polska to dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy - czytamy w komunikacie.

Jak zapowiada nadawca, w jesiennej ramówce na szczególną uwagę zasługuje nowy talk-show „Dzikie serca”, a w nim niezwykli goście Marka Wikiery: najmłodszy, niepełnosprawny zdobywca obu biegunów, triatlonista, reporter z Iraku, wędrowiec po bezludnej, lodowatej tundrze, organizatorka kobiecej wyprawy na motocyklach w Himalaje, autostopowicz w podróży dookoła świata. Nieugięci, pełni pasji i energii. W programie zobaczymy m.in.: Jana Melę, Bartosza Rutkowskiego, Aleksandrę Trzaskowską, Michała Witkiewicza i Macieja Szarskiego.

Kolejna nowa produkcja to „Tytani”. Tytułowi tytani to pionierzy wyznaczający nowe szlaki działania i myślenia w niemal każdej sferze życia - nauce, sztuce, biznesie, religii. Tych zwykłych ludzi o niezwykłych historiach łączy jedna tajemnica... moc ducha. Dzięki niej przetrwali momenty kryzysu, nieśli pomoc potrzebującym, przełamywali stereotypy, docierali do najciemniejszych miejsc i nigdy się nie wycofali. Program ma formę wywiadów, w których o swoim życiu opowiedzą m.in.: Andrzej Gąsiorowski, Brian Welch (Korn), Marcin Zieliński, Todd White, Heidi Baker, Matthew i Laurie Crouch oraz doktor Caroline Leaf.

Stacja przygotowała również programy dla młodzieży. Wśród nich znalazł się program muzyczny „Na ławce”. Wieczorami raper i producent muzyczny Dj Yonas spotyka się na tytułowej ławce z polskimi artystami ze świata hip-hopu. Gośćmi programu są muzycy, producenci, beatboxerzy, grafficiarze - prezentują swoją twórczość, mówią o inspiracjach, trudnych początkach, o tym, co ich kręci, co daje im siłę. - Takiej porcji ciekawych rozmów, teledysków i dobrego tekstu w tle czarnych rytmów po prostu nie można przegapić! Ich twórczość to nie tylko zabawa i wyładowanie emocji, lecz coś dużo głębszego. Ta muzyka zmienia życie - zapewnia nadawca.

Swój czas na antenie mają także najmłodsi widzowie. W ofercie znajdą oni program „Chłopaki”. Steve, Mark i Bjorn pewnego dnia zakładają zespół muzyczny. Chcą zrobić karierę w branży muzycznej i zdobyć sławę. Jednak ścieżka do sukcesu okazuje się dość wyboista... - Warto zauważyć, że „Chłopaki” nie są zwyczajnym programem dla dzieci, ale produkcją telewizyjną realizowaną przez faktycznie istniejący zespół The Lads (Chłopaki) z Nowej Zelandii. Ten program rozrywkowy transmitowany był w stacjach telewizyjnych niemal na całym świecie, a sam zespół zdobył serca wielu tysięcy dziecięcych fanów - informuje nadawca.

Na najbliższe miesiące stacja zaplanowała też porcję filmowych premier. W jesienne wieczory pojawią się m.in. takie tytuły jak: „Bóg w Krakowie”, „Wiara jak ziemniaki”, „Chai Life” czy „Mama Heidi” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Kabel Cablink 9xGI-16S czarny 10m

Włoski, 9-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 9xGI-16S - tu...

195 zł Więcej...
reklama