reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV z reality show od HGTV

dodano: 2017-09-30 09:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cable Television Networks & Partners/satkurier.pl

HGTV Zoom TV „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat” Remonty wnętrz pod presją czasu, braterska rywalizacja i wielkie pieniądze do wygrania. W niedzielę, 1 października br. Zoom TV rozpocznie premierową emisję reality show „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat” („Brother vs. Brother”). Będzie to premiera tego programu w telewizji ogólnodostępnej,

HGTV Zoom TV „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterami reality show „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat” są spece od nieruchomości - bracia bliźniacy Jonathan i Drew Scott - z których jeden jest budowlańcem, a drugi agentem nieruchomości. W programie wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który z braci okaże się lepszym liderem? Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden.
 
Jak czytamy w komunikacie, „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat” to hit amerykańskiej stacji tematycznej HGTV (Scripps Networks Interactive) - w 2012 roku program był najlepiej oglądaną premierą stacji w grupie wiekowej 25-49 (dane za Cable Television Networks & Partners). Program okazał się tak dużym sukcesem, że do dziś powstało pięć sezonów (więcej tutaj i tutaj).
 
Jonathan Scott i Drew Scott w programie „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat”, foto: F. Scott Schafer/BPG/HGTV/Scripps Networks, LLC.
Jonathan Scott i Drew Scott w programie „Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat”, foto: F. Scott Schafer/BPG/HGTV/Scripps Networks, LLC.

 
„Remontowi cudotwórcy: Brat kontra brat” - emisja w niedziele (od 1 października 2017 roku) o 14:00 w Zoom TV (Zoom TV HD). Inne sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Domo+ (Domo+ HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...