reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Monika walczy o utrzymanie Bazy

dodano: 2017-10-08 22:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 9 października br. o godzinie 21:30 w TVN wyemitowany zostanie piąty odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja ta trafi także na antenę ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Monika (w tej roli Małgorzata Kożuchowska, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) zawzięcie walczy o utrzymanie Bazy. Razem z Szarą (Justyna Wasilewska) organizuje zebranie, na którym przekonują zdenerwowanych rodziców, że wbrew medialnym doniesieniom Piotr (Michał Żurawski) nie jest złym wychowawcą, a wręcz przeciwnie jest niezwykle oddany ich dzieciom. Sam Marczak, mimo próśb Moniki, nie chce wziąć udziału w spotkaniu. Podczas zebrania wychodzi na jaw, kto tak naprawdę podrzucił alkohol. Następnego dnia ktoś wybija szybę cegłą, a Zofia (Maja Kwaśny) zostaje przypadkiem ranna. Monika i Piotr zawożą ją do szpitala i postanawiają zawiadomić policję. Komu tak bardzo zależy na tym aby zamknąć Bazę?

Aleksandra (Monika Mariotti) pokazuje Starczyńskiej (Katarzyna Herman) próbne materiały z nagrania programu medycznego. Anna jest zachwycona lekarzem i stawia kobietę pod ścianą - albo prowadzącym program będzie Artur (Cezary Kosiński), albo programu nie będzie. Czy Aleksandrze uda się namówić stroniącego od medialnych występów mężczyznę do współpracy? Monika wpada na pomysł, jak go sprytnie przekonać... ale czy to się uda? Agencja Moniki i Aleksandra walczy również, o jak najlepsze warunki realizacji reality show z udziałem Sary (Magdalena Boczarska). Starczyńska jednak sabotuje ich wysiłki, a aktorka zakochana po uszy w Kamilu (Mikołaj Roznerski, „M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), okazuje się swoim największym wrogiem. To może być koniec kariery filmowej Sary. 

Z kolei Zeit (Rafał Królikowski) wpada na pomysł, jak sprytnie zemścić się na prezesie (Jacek Braciak, „Rodzinka.pl”) i Annie za zdradę. Jednocześnie zamierza upiec dwie pieczenie na jednym show-biznesowym ogniu, czyli chce pozyskać świetny kontrakt. Jego nowym partnerem będzie Adam Svensson (Bartłomiej Topa), który desperacko poszukuje dla swojej telewizji programów gwarantujących dużą oglądalność (więcej tutaj).
 
Katarzyna Herman w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Katarzyna Herman w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” - sezon 4., emisja w poniedziałki o 21:30 w TVN (TVN HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...