reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mętel dyrektorem w segmencie Internet Agory

dodano: 2017-12-02 06:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Agora Do zespołu segmentu Internet w Agorze dołączył Michał Mętel. Od 1 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko dyrektora technologii Gazeta.pl. Na stanowisku dyrektora do spraw technologii Michał Mętel zastąpi Tomasza Bieniasa, który zdecydował się zmienić obszar swoich zawodowych zainteresowań.

Gazeta.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jako szef technologii Gazeta.pl Michał Mętel będzie odpowiedzialny za rozwój i transformację obszaru IT, rozwój działów programistycznych, tworzenie rozwiązań architektury technologicznej oraz za dostarczanie optymalnych rozwiązań wspierających cele biznesowe grupy Gazeta.pl.

Michał Mętel jest związany z branżą IT od 16 lat, a od 8 lat odpowiada za usprawnianie procesów wdrożeniowych. Ostatnio pracował jako IT Development Leader dla SoftwareONE, szwajcarskiej firmy technologicznej rozwijającej produkty w oparciu o środowiska cloudowe i w modelu SaaS. 

Wcześniej był szefem Warsaw Delivery Center, regionalnego centrum wdrożeniowego Amadeus Polska, a także pracował w HRS (Hotel Reservation Service), gdzie stworzył polski dział do spraw rozwoju IT. Poprzednio kierował zespołem deweloperskim w E-commerce Services (Empik Group), gdzie był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie tak zwanej metodologii zwinnych (głównie z wykorzystaniem SCRUM i Kanban) oraz za rozwój zespołów programistycznych. W Roche Polska zarządzał działem deweloperskim i był odpowiedzialny m.in. za zarządzanie projektami, tworzenie architektury systemów informatycznych i analizę biznesową. Michał Mętel jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
 
Michał Mętel dyrektorem do spraw technologii w segmencie Internet grupy Agora, foto: Agora
Michał Mętel dyrektorem do spraw technologii w segmencie Internet grupy Agora, foto: Agora
v
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...
reklama