reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Niesamowity świat Gumballa” 5 w Cartoon Network

dodano: 2017-12-04 04:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa” Od poniedziałku, 4 grudnia br. Cartoon Network zaprasza na premierowe odcinki piątego sezonu serialu „Niesamowity świata Gumballa” („The Amazing World of Gumball”). W Elmore pojawią się bogaci kupcy, którzy chcą wykupić miasteczko i zmusić mieszkańców do wyprowadzki. Czy to oznacza, że Gumball i jego rodzina będą musieli opuścić swój dom i znaleźć sobie nowe miejsce do życia?

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rodzina Wattersonów zostaje zaproszona na spotkanie w ratuszu do burmistrza Elmore, który proponuje im piękny, nowy dom w innym mieście. Jednak bohaterowie nie chcą opuszczać swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania. Włodarz miasta pozwala im zostać pod warunkiem, że staną się wzorowymi obywatelami. Wattersonowie starają się sprostać nowym wytycznym, ale wkrótce odkrywają prawdziwy powód, dla którego burmistrz chciał, by opuścili Elmore - bogaci nabywcy chcą kupić ziemię w mieście. Gumball i Darwin wraz z rodzicami spróbują teraz zrobić wszystko, by miasto stało się nieatrakcyjne dla potencjalnych kupców.

W nowych odcinkach piątego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa” rodzina Wattersonów będzie miała jeszcze jeden poważny problem - w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności tata Richard wejdzie w posiadanie pieniędzy, które zostały skradzione z Elmore Banku. W czasie gdy policja szuka złodzieja, Wattersonowie zastanawiają się, czy zwrócić pieniądze, co może grozić pójściem do więzienia, czy wydać je na przyjemności. Jaką decyzję podejmą? Odpowiedź już wkrótce na antenie Cartoon Network.

Premiera kolejnych przygód Gumballa Wattersona odbędzie się w poniedziałek, 4 grudnia br. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00 w Cartoon Network (więcej tutaj).
 
Twórcy serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa” z nagrodą BAFTA, foto: Time Warner
Twórcy serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa” z nagrodą BAFTA, foto: Time Warner


„Niesamowity świat Gumballa” - sezon 5., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 4 grudnia 2017 roku) o 16:00 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

129 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

499 zł Więcej...
reklama