reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstanie 5. sezon serialu TVN „Druga szansa”

dodano: 2017-12-04 05:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska W poniedziałek, 4 grudnia br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie trzynasty, finałowy odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja ta trafi także na antenę ITVN (TVN International). Nadawca podjął już decyzję o powstaniu piątego sezonu tego serialu. Ekipa tej produkcji pojawiła się właśnie na planie i rozpoczęła zdjęcia. Nowa seria zadebiutuje w ramówce TVN wiosną 2018 roku.

TVN „Druga szansa” Małgorzata Kożuchowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zanim jednak na antenie pojawi się nowa seria, widzów czeka finał czwartego sezonu. Spore zamieszanie wywoła Piotr (w tej roli Michał Żurawski, „Ultraviolet” w AXN - więcej tutaj), który złoży Monice (Małgorzata Kożuchowska, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) zaskakującą propozycję...

Wielu widzów z niecierpliwością czeka na rozstrzygnięcie życiowych problemów bohaterów serialu. Czy Monice Boreckiej uda się adoptować Zofię (Maja Kwaśny)? Jak będą wyglądały jej relacje z Piotrem? Z kolei Zeit (Rafał Królikowski) spotka się z Katarzyną (Magdalena Różczka, „Miasto skarbów” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) - czy uda im się naprawić łączącą ich relację? Co z Arturem (Cezary Kosiński), który został oskarżony o przyjęcie łapówki? Jak potoczą się losy Sary (Magdalena Boczarska), która trafiła do szpitala? Trzynasty, finałowy odcinek czwartej serii „Drugiej szansy” przyniesie wiele zaskakujących zwrotów akcji. Jednym z nich będzie niespodziewana propozycja, którą Piotr złoży Monice. I gdy będzie się wydawało, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu, da o sobie znać tajemnica z przeszłości Marczaka...

Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku czwartego sezonu serialu „Druga szansa”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Michał Żurawski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Michał Żurawski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Michał Żurawski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN
Michał Żurawski i Małgorzata Kożuchowska w serialu „Druga szansa”, foto: TVN


„Druga szansa” - sezon 5., premiera wiosną 2018 roku w TVN. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie TVN i ITVN (TVN International).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 5/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

200 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama