reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gametoon HD od 6.12 w otwartym oknie Inea

dodano: 2017-12-06 12:58 | aktualizacja: 2017-12-06 13:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPI International

Gametoon HD Od środy, 6 grudnia br. e-sportowy kanał telewizyjny Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV, dołączył do otwartego okna sieci Inea.

Gametoon HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gametoon HD w ramach otwartego okna będzie dostępny dla wszystkich klientów telewizji cyfrowej Inea posiadających dekoder HD. Kanał znajdzie się na pozycji 521.

Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym, który jest kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej Gametoon HD znajdują się m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu „let's play” z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie.

Obecnie Gametoon HD jest dostępny m.in. w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Turcji, Bułgarii oraz niektórych krajach Afryki i Ameryki Łacińskiej.

Od 12 września 2017 roku spółka Kino Polska TV dystrybuuje następujące kanały:
filmowe Kino Polska, Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz tematyczne Kino Polska Muzyka, DocuBox HD, FightBox HD, FunBox UHD, Fast&FunBox HD, 360 Tunebox, FashionBox HD, Gametoon HD, Erox HD i Eroxxx HD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...
reklama