reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w ofercie Polsat Media

dodano: 2017-12-18 19:45
autor: SatExpert | źródło: Polsat Media

Polsat Media Od 1 stycznia 2018 roku do portfolio tematycznego Polsat Media dołączy 8 kanałów: 7 należących dotychczas do Grupy ZPR Media (Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock, Polo TV, Vox Music TV, Fokus TV, Nowa TV) oraz 1 należący do Viasat Group (Epic Drama).

Grupa ZPR Media Viasat World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eska TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, lider na rynku telewizyjnych kanałów tematycznych dedykowanych widzom w wieku 15-34 lat. W Eska TV można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia Eska, a także ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach show-biznesu oraz informacje o muzycznych wydarzeniach w kraju i na świecie.

Eska TV Extra to kanał nadający hity na czasie oraz największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat. Adresowany jest do osób w wieku od 15 do 49 lat.

Eska Rock TV oferuje muzykę określaną jako mainstreamowy pop rock, classic rock i alternatywa, adresowany jest do osób w wieku od 20 roku życia.

Polo TV to najpopularniejsza muzyczna telewizja w Polsce. Nadaje 24 godziny na dobę największe hity disco polo i dance oraz najnowsze produkcje muzyczne kultowych polskich gwiazd. Dodatkowo na antenie ukazują się relacje z najsłynniejszych festiwali disco dance oraz największych koncertów. Muzyczną ofertę uzupełniają hity euro disco, italo disco oraz muzyki dance z lat 80. i 90.

Vox Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, nadający największe hity disco lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Stacja adresowana jest do osób w wieku 25-45 lat.

Fokus TV to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym. Program stacji skierowany jest do całej rodziny, a główne sekcje tematyczne to: wiedza, dokument i rozrywka. Oferta stacji składa się z programów o charakterze edukacyjnym, poradnikowym oraz filmów dokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej.

Nowa TV to ogólnodostępna telewizja dla całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.

Epic Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

Od stycznia 2018 roku portfolio Polsat Media będzie liczyło 70 kanałów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 5m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 5m - działa dobrze z...

269 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO White

Vu+ ZERO - najnowszy model marki Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama