reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4,8°E: All Media Baltics z umową na pojemności

dodano: 2017-12-22 17:06
autor: RO | źródło: mediasat.info

All Media Baltics Wiodący w krajach bałtyckich nadawca All Media Baltics dostarczy pakiet kanałów telewizyjnych dla Litwy, Łotwy i Estonii z pozycji orbitalnej 4,8°E. Abonenci płatnej telewizji będą mogli cieszyć się kanałami w rozdzielczości HD, w tym treściami premium.Gigant medialny, zgodnie z warunkami umowy, zapewni w krajach bałtyckich 5 kanałów HD i pakiet płatnych kanałów rozrywkowych, sportowych i filmowych.

TV3 Viasat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka All Media Baltics została utworzona w październiku 2017 roku po tym, jak Providence Equity Partners nabyła wszystkie aktywa medialne i spółki oferujące usługi płatnej telewizji zarządzane przez Modern Times Group w trzech państwach bałtyckich. Przejęte w ten sposób kanały były już nadawane z satelity Astra 4A na pozycji 4,8°E. Nowa umowa zapewnia nieprzerwany odbiór sygnału wśród widzów w krajach bałtyckich.

Łącznie około 1,73 mln gospodarstw domowych na Litwie, Łotwie i w Estonii korzysta z pozycji orbitalnej 4,8°E, co stanowi 65% wszystkich domów na tych rynkach.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...
reklama