reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Banasiuk w gorących scenach z Herbuś

dodano: 2017-12-26 17:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Pierwsza miłość” Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w telewizji Polsat emitowany jest czternasty sezon serialu obyczajowego „Pierwsza miłość”. Nową serię mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV. W premierowych odcinkach serialu Mateusz Banasiuk pojawi się w gorących scenach z Edytą Herbuś („Klan” w TVP1 i TVP HD).

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Relacja Edyty Herbuś z Mateuszem Banasiukiem w serialu „Pierwsza miłość” nabiera coraz ostrzejszych barw. Po namiętnym pocałunku na tarasie Radosław (w tej roli Mateusz Banasiuk) miał wyrzuty sumienia, że posunął się za daleko z Sylwią (Edyta Herbuś; „Klan” w TVP1 i TVP HD - więcej tutaj). Wraca do Jowity (Joanna Opozda), której nie mówi prawdy (więcej tutaj).

W 2597. odcinku redakcja „Yolo”, którą kieruje Sylwia, jedzie na wyjazd integracyjny na pole namiotowe. Pomimo złej pogody atmosfera zdaje się rozkręcać z każdą minutą. Alkohol robi swoje. Ku zdziwieniu wszystkich Radosław bardzo szybko upija się i idzie do namiotu. Sylwia widząc w jakim jest stanie postanawia wykorzystać sytuację i zaczyna go całować. Między Radosławem i Sylwią robi się naprawdę gorąco. Jak zakończy się wyjazd integracyjny dla Sylwii i Radosława? Czy kobiecie uda się uwieść mężczyznę? O tym przekonamy się w premierowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” (więcej tutaj).
 
Edyta Herbuś w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Edyta Herbuś w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Mateusz Banasiuk i Edyta Herbuś w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Mateusz Banasiuk i Edyta Herbuś w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


„Pierwsza miłość” - sezon 14., emisja od poniedziałku do piątku o 18:00 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...