reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Styczeń miesiącem przytulania w Boomerangu

dodano: 2018-01-03 18:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Boomerang W związku z obchodzonym w styczniu Międzynarodowym Dniem Przytulania stacja Boomerang przygotowała prawdziwie milusiński maraton „Przyjaciele Boomeranga”. Od soboty, 6 stycznia br. o godz. 15:30 w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję obejrzeć odcinki takich seriali jak „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Pat i świat”, „Panna Moon”, „Jaś Fasola” czy „Wyluzuj, Scooby-Doo”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z obchodzonym w styczniu Dniem Przytulania stacja Boomerang przygotowała prawdziwie milusiński maraton „Przyjaciele Boomeranga”. Widzowie będą mieli okazję spotkać uroczą Dorotkę, bystrego psa Pata i jego przyjaciółkę Lolę, Pannę Moon, Jasia Fasolę i Scooby-Doo. Emisja maratonu codziennie, od soboty, 6 stycznia br. o godzinie 15:30. 

Przytulanie daje poczucie bezpieczeństwa i wzmacnia rodzinne więzi. Naukowcy podkreślają, że redukuje też stres, przegania smutki i poprawia humor. W styczniu w wielu krajach obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przytulania. Właśnie z okazji tego święta kanał dziecięcy Boomerang zaprasza całe rodziny do wspólnego spędzania czasu i okazywania sobie czułości.

Aby zachęcić rodziców i ich pociechy do zasiadania razem na kanapie, stacja przygotowała specjalny maraton, pełen sympatycznych bohaterów, którzy uwielbiają się przytulać i robią to, kiedy tylko nadarza się okazja. W ramach cyklu „Przyjaciele Boomeranga” widzowie będą mieli okazję obejrzeć odcinki takich seriali jak „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Pat i świat”, „Panna Moon”, „Jaś Fasola” (więcej tutaj) czy „Wyluzuj, Scooby-Doo” (więcej tutaj). - Uroczy bohaterowie udowodnią, że przytulanie jest dobre na wszystko - sprawdza się doskonale w momentach strachu, radości, wspólnych sukcesów i wielkich tarapatów - czytamy w komunikacie.

„Przyjaciele Boomeranga” - emisja codziennie (od 6 stycznia 2018 roku) o 15:30 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...