reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC Worldwide Polska wzmacnia szeregi

dodano: 2018-01-08 13:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BBC Worldwide

41. edycja BBC Worldwide Showcase BBC Worldwide Polska ogłosiła powołanie lokalnego zespołu programowego dla swoich marek kanałowych BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle i BBC HD. Nowy, składający się z pięciu osób zespół w pełnym składzie zagości w warszawskim biurze do połowy stycznia 2018 r.

41. edycja BBC Worldwide Showcase


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nowe role zostały stworzone tak, by jak najlepiej spełniać założenie dostarczania polskim widzom nie tylko treści o najwyższej jakości, ale także dopasowanych do potrzeb lokalnego rynku. Zmiany kadrowe wspierają też bardziej zregionalizowane podejście do zarządzania kanałami - informuje nadawca.

W zespole programowym znajdzie się Senior Programming Manager, którym został Tom Balfour, dotychczasowy programista kanału BBC Brit, który przenosi się do polskiego biura z centrali BBC Worldwide w Londynie. Do zarządzanego przez niego lokalnie zespołu dołączą: Joanna Rathe jako Programming Manager, Aleksandra Graczak i Konrad Lesiewicz jako Presentation & Media Planners oraz Urszula Żukowska - Programming & Presentation Assistant. Zespół będzie podlegał i raportował bezpośrednio do Director of Programming, Branded Services na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w centrali BBC Worldwide w Londynie.

Joanna Rathe wcześniej pracowała jako Manager ds. Programowania w firmie nc+, opiekując się kanałami Kuchnia+, Domo+, Planete+, a ostatnio jako Manager ds. Zakupów Programowych w Metro. Konrad Lesiewicz dołączy do zespołu z IPG Mediabrands - U2 Media, gdzie pracował jako Senior Communication Planner. Aleksandra Graczak ma ponad trzy lata doświadczenia w pracy dla międzynarodowych nadawców płatnej telewizji, w tym Viacom i Discovery, gdzie pracowała jako Planner Programowy i Koordynator Produkcji On-Air. Urszula Żukowska, która będzie asystować nowemu zespołowi, wcześniej pracowała jako Koordynator Języka dla SDI Media dla klientów, w tym Discovery, Sony i Netflix.

Oprócz nowego lokalnego zespołu programowego, Dorota Tomas, dotychczas piastująca stanowisko Research Managera, przejmuje szerszą odpowiedzialność jako Head of Business Development, Strategy and Research. W październiku do jej zespołu jako Insight Executive dołączyła Tatiana Breslavskaia, która wcześniej pracowała jako starszy analityk w dziale operacyjnym CIB w The Royal Bank of Scotland.
 

– Bardzo się cieszę, że struktura naszego polskiego biura rozrasta się o lokalny zespół programowy i wzmocniony pion badań. Jestem przekonany, że to dobry krok w kierunku dalszego rozwoju naszych kanałów tak, by dostarczały polskim widzom rozrywki w jakości premium jeszcze lepiej dopasowanej do ich potrzeb – komentuje Jacek Koskowski GM& VP BBC Worldwide Polska.

Od stycznia 2018 roku powiększony zespół BBC Worldwide Polska zmieni też biuro, nadal będzie znajdowało się ono na Placu Bankowym 1.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...

Złącze F Cabelcon samokompresyjne

Specjalne złącze samokompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2,50 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...
reklama