reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Ferie z otwartym oknem

dodano: 2018-01-15 10:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia otwarte okno 15 stycznia br. startuje nowe otwarte okno w Telewizji Osobistej Netii. Tym razem operator, wspólnie z nadawcami, zapewnia bez dodatkowych opłat dostęp do 9 kanałów dla dzieci i młodzieży. „Feryjne” okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii będzie jednym z najdłuższych w historii. Przez półtora miesiąca (od 15 stycznia aż do końca lutego 2018 r.) młodzi widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione kanały TV, m.in. Top Kids HD i Nickelodeon HD.

Netia otwarte okno ferie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla najmłodszych wyselekcjonowane zostały CBebies, Duck TV HD, Nick Jr. i Baby TV. Starsze dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie wśród pozycji emitowanych przez Top Kids HD, Boomerang, Nickelodeon Polska, Nickeloden HD i Cartoon Network.

CBeebies (kanał 101) jest brytyjskim kanałem należącym do BBC dla najmłodszych dzieci w wieku od 1. do 6. roku życia. Za jego pośrednictwem można oglądać m.in. „Artystyczne przyjęcie u Pana Robótki” oraz „Andy i zwierzątka”.

Duck TV HD (kanał 105) jest to kanał skierowany do najmłodszych dzieci w wieku od 6. do 36. miesiąca życia, a także ich rodziców. W jego ramówce można znaleźć zarówno proste animacje, jak i bajki.

Nick Jr. (kanał 102) to klasyczny amerykański kanał, na którym przedszkolaki mogą oglądać swoje ulubione bajki i programy, takie jak „Małe czarodziejki”, „Blaze i megamaszyny”, „Rafcio Śrubka” i „Psi patrol”.

Baby TV (kanał 104) jest kanałem dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym posiadającym w swojej ramówce bajki i filmy animowane pozbawione przemocy.

Top Kids HD (kanał 107) to polski kanał tematyczny skierowany do dzieci i młodzieży. W jego programie można znaleźć klasyczne seriale animowane z lat 80. i 90. XX wieku m.in. w cyfrowo odrestaurowanych wersjach.

Boomerang (kanał 103) jest kanałem przeznaczonym dla dzieci powyżej 6. roku życia. Kanał w głównej mierze nadaje klasyczne produkcje Hanna-Barbera, Warner Bros., MGM i Cartoon Network, takie jak „Różowa Pantera” i „Scooby, gdzie jesteś?”.

Nickelodeon Polska (kanał 114) i Nickelodeon HD (kanał 116) to klasyczne kanały dla dzieci, emitujące hitowe produkcje oraz doskonale znane bajki i filmy animowane.

Cartoon Network (kanał 112) to amerykański kanał prezentujący filmy animowane i seriale dla dzieci i młodzieży, m.in. „Ben 10” i „Clarence: zagubiony w supermarkecie”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...