reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Conax prezentuje TVkey

dodano: 2018-01-18 10:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Conax/satkurier.pl

Conax Conax, część Kudelski Group, zaprezentował podczas wystawy CES 2018 w Las Vegas swoje nowe rozwiązanie TVkey. Urządzenie wykorzystuje technologie opracowane przez Kudelski Group i Samsunga. Conax TVkey umożliwia konsumentom korzystanie z usług pay-tv, w tym 4K i HDR, bezpośrednio na ich telewizorach.

Conax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Conax TVkey oferuje operatorom płatnej telewizji optymalną pod względem kosztów drogę wejścia na rynek. Natomiast konsumentom daje możliwość korzystania z treści premium, w tym 4K i HDR, bezpośrednio na telewizorach przy użyciu małego sticka USB. Dzięki prostemu procesowi rejestracji, podobnemu jak w przypadku wielu popularnych usług OTT, Conax TVkey zapewnia konsumentom atrakcyjny interfejs użytkownika, który może być w pełni definiowany przez operatora telewizyjnego, z wykorzystaniem HbbTV i HTML5.

Rozwiązane Conax TVkey integruje najnowsze osiągnięcia w zakresie zabezpieczeń treści. Jest również w pełni zgodne z wymogami MovieLabs dotyczącymi rozszerzonej ochrony treści 4K/HDR ze znakowaniem wodnym NexGuard, inną spółkę Kudelski Group.

Conax TVkey jest obecnie obsługiwany w modelach Samsung Smart TV, w tym UHD i większości Full HD. Utworzenie TVkey Trust Authority w 2018 roku umożliwi, by Conax TVkey być wspierany także w telewizorach innych marek. Hardware TVkey w swoich chipsetach wspierają już Novatek i Mstar.

Conax TVKey jest zintegrowany z Conax Contego, który zawiera opcję instalacji w chmurze i obsługuje dostarczanie treści DVB, IPTV i OTT, a także wszystkie główne technologie DRM.

Dodajmy, że podobne rozwiązanie oferuje również Nagra. Zostało ono wdrożone przez operatora platformy HD+ w Niemczech.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...