reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport 1 i 2 oraz TVP Sport w otwartym oknie nc+

dodano: 2018-02-09 14:50 | aktualizacja: 2018-02-10 18:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+/satkurier.pl

nc+ Wszyscy abonenci nc+ będą mieli na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 nieograniczony i darmowy dostęp do kanałów Eurosport 1, Eurosport 2 oraz TVP Sport. Wymienione wyżej kanały będą od 9 do 25 lutego dostępne w otwartym oknie.

nc+ PyeongChang 2018 Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenach Eurosport 1 i Eurosport 2 pojawi się ok. 700 godzin treści olimpijskich, obejmujących relacje z wydarzeń, studio z polskimi ekspertami, magazyny i podsumowania. Po raz pierwszy w historii ramówka Eurosport 1 będzie całkowicie zlokalizowana. Zobaczymy tam przede wszystkim starty Polaków i dyscypliny najważniejsze dla polskich widzów, m.in. skoki, biegi narciarskie czy biathlon, a także podsumowania i analizy prowadzone przez czołowych ekspertów. Natomiast Eurosport 2 pokaże inne, popularne i emocjonujące dyscypliny olimpijskie, np. hokej na lodzie. W czasie igrzysk odkodowany będzie również kanał TVP Sport, który uzupełni bogatą ofertę transmisji w kanałach otwartych TVP1 i TVP2 codziennym magazynem Olimpijski Dzień.

Na czas PyeongChang 2018 uruchomione zostały dodatkowe kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Na platformie nc+ są one dostępne bez opłat dla abonentów posiadających w swoim pakiecie co najmniej 6 kanałów Canal+ oraz dla klientów biznesowych posiadających pakiety Premium Sport Pro. Abonenci, którzy nie posiadają pakietu kanałów Canal+, będą mogli wykupić dostęp do dodatkowych kanałów na cały okres trwania igrzysk olimpijskich za jednorazową opłatą 15 zł.

Dodatkowe kanały Eurosport zapewnią nieprzerwany dostęp do relacji z olimpijskich aren 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD. Wybrane transmisje w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 będą dostępne z polskim komentarzem dziennikarzy i ekspertów nc+, między innymi Wojciecha Zawioły, Marcina Majewskiego, Żelisława Żyżyńskiego, Cezarego Olbrychta, Bartosza Ignacika czy Przemysława Pełki.

Wszystkie 5 kanałów Eurosportu dostarczy polskim kibicom blisko 1000 godzin transmisji z PyeongChang.

Warto dodać, że konkurencyjny Cyfrowy Polsat oferuje w otwartym oknie na czas igrzysk wszystkie kanały sportowe, w tym trzy dodatkowe kanały Eurosport i trzy kanały sportowe premium Eleven Sports.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama