reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brak Blue Hustler w nc+. Awaria? [akt.]

dodano: 2018-02-11 00:37 | aktualizacja: 2018-02-22 17:44
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Forum SK (A&G, czerstwy)/satkurier.pl

Blue Hustler Abonenci platformy nc+ alarmują redakcję, iż od kilku dni brak jest emisji na erotycznym kanale Blue Hustler. Przekaz owszem pojawia się o określonej porze, ale przez całą noc oglądać można tylko planszę z logo kanału.

Blue Hustler


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie wiadomo precyzyjnie, od kiedy problem występuje, ale może to być nawet ostatni tydzień. Jednoznacznie potwierdzono brak emisji w nocy z 9 na 10 i z 10 na 11 lutego.

Kanał po zmianie parametrów jest aktualnie transmitowany z transpondera włoskiego operatora Telespazio wraz z trzema innymi kanałami erotycznymi: Hustler HD, Redlight HD i Private TV HD i te trzy nadają program bez problemów.

Blue Hustler z tego tp. pojawia się o godzinie 23:00 i od kilku dni po godzinie 23:00 pojawia się tylko plansza jak na zrzucie poniżej.
 
Plansza Blue Hustler emitowana zamiast filmów w godzinach nadawania kanału
Plansza Blue Hustler emitowana zamiast filmów w godzinach nadawania kanału

Nie jest aktualnie znana przyczyna braku emisji, a sprawa jest dziwna tym bardziej, że pojemność satelitarna jednak kosztuje, więc jeśli stacja miałaby np. zostać wyłączona, to nie nadawano by zamiast niej planszy. Poza tym na stronie domowej kanału nadal publikowana jest ramówka. To sugeruje, że może doszło do awarii systemu playout nadawcy.

Blue Hustler to kanał erotyczny o charakterze "soft". Obecnie jest dostępny w przekazie satelitarnym wyłącznie w ofercie platformy nc+ (a dokładniej: byłby, gdyby prowadził emisję) i jest częścią pakietu Multi Man Pack, który jest dodatkowo płatny, co tym bardziej powinno zmobilizować nadawcę i operatora do usunięcia problemu i wznowienia przekazu.

Blue Hustler był też oferowany w Cyfrowym Polsacie, ale 1 stycznia br. operator zamienił go na kanał Vivid Touch (stacja erotyczna także o charakterze "soft", choć przez kilka dni emitowano zamiast niego Vivid TV o charakterze "hard"), co spowodowało w efekcie, że Blue Hustler musiał zmienić parametry techniczne przekazu. Aktualne są podane poniżej.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 158 (11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Blue Hustler
PID V: 1925 (MPEG-4/SD)
PID A: 1926 (eng)
PID PCR: 1925
SID: 16928
PID PMT: 1928
Provider: Telespazio
Kodowanie: Conax (nc+), Nagra MA (S4/N3 - nc+)

Aktualizacja 12.02:

Początkowo w nocy z 11 na 12 lutego kanał nadal nie emitował programu, ale ok. godziny 1:00 przekaz uruchomiono i problem jest wobec tego usunięty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama