reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zaraza” od 25.02 w kanale Epic Drama

dodano: 2018-02-24 06:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama „Zaraza” W niedzielę, 25 lutego br. o godz. 22:15 na antenie kanału Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek serialu „Zaraza” („La peste”). Jak zapowiada nadawca, to jedna z największych hiszpańskich produkcji filmowych ostatnich lat. Serial ten w stacji Epic Drama zadebiutuje przed polską publicznością.

Epic Drama „Zaraza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gromadzący przed odbiornikami rekordową liczbę widzów serial już w tym momencie uznawany jest za jedną z najciekawszych propozycji hiszpańskiej telewizji ostatnich lat. Nowocześnie zrealizowana, doceniona przez krytyków wysokobudżetowa produkcja (koszt odcinka sięga 1,8 mln euro) bije na Półwyspie Iberyjskim rekordy oglądalności. Wedle danych producenta, premierowy odcinek zgromadził przed odbiornikami blisko o połowę więcej widzów niż ostatni sezon bardzo popularnej w Hiszpanii „Gry o tron” (w Polsce emisja w HBO, HBO2 i HBO3 - więcej tutaj) [dane za Viasat World].

Tło serialowych wydarzeń stanowi XVI-wieczna Sewilla, wówczas jedno z najbogatszych i najbardziej wpływowych miast na świecie. Mateo, dawny heretyk, chcąc spełnić ostatnią wolę swojego umierającego przyjaciela, musi wrócić do miasta, które skazało go na śmierć. Po przybyciu do Sewilli zostaje aresztowany, ale Inkwizycja ma dla niego propozycję: jeśli uda mu się rozwiązać tajemnicę serii popełnionych w mieście morderstw, zostanie ułaskawiony. Na ulicach piętrzą się stosy trupów, a on zostaje wciągnięty w spisek, który sięga samych szczytów władzy. Zaraza zabija coraz więcej ludzi, bramy Sewilli zostają zamknięte, presja wzrasta: Mateo musi znaleźć mordercę. - „Zaraza" to wyjątkowy thriller, pełen spisków, intryg i zdrad, trzymający w napięciu do ostatniej chwili - czytamy w opisie.
 
Patricia López i Manolo Solo w serialu „Zaraza”, foto: Viasat World
Patricia López i Manolo Solo w serialu „Zaraza”, foto: Viasat World
Paco León w serialu „Zaraza”, foto: Julio Vergne
Paco León w serialu „Zaraza”, foto: Julio Vergne


„Zaraza” - emisja w niedziele (od 25 lutego 2018 roku) o godz. 22:15 w kanale Epic Drama.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...
reklama