reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielka zabawa TV Puls” w Dolinie Charlotty

dodano: 2018-04-17 15:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Puls

Wielka Zabawa TV Puls Telewizja Puls oraz Dolina Charlotty zapraszają w czerwcu na „Wielką zabawę TV Puls”. To impreza z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem czy Kabaret Rak, która odbędzie się w amfiteatrze w Dolinie Charlotty na Wybrzeżu Bałtyckim. Emisja tylko w TV Puls.

Wielka Zabawa TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wielka zabawa TV Puls” to widowisko rozrywkowe, które dostarczy energii i pozytywnych emocji, zachęca Telewizja Puls. - Widzowie zgromadzeni zarówno w amfiteatrze jak i przed telewizorami będą się bawić w rytm najlepszych polskich przebojów i najzabawniejszych skeczy! - dodaje nadawca.

Na scenie wystąpią m.in.: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk. Nie zabraknie takich utworów jak: „Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Ona tańczy dla mnie”. O dobry humor zadbają również: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha.

Dolina Charlotty jest położona nad Jeziorem Zamełowskim, kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Alice Cooper i Bonnie Tyler.

Emisja tylko w TV Puls - w czerwcu br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...