reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielka majówka z Radiem Pogoda

dodano: 2018-04-30 04:11 | aktualizacja: 2018-04-30 10:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Pogoda Jak zapowiada nadawca, długi weekend z Radiem Pogoda (Agora) będzie zdrowy i na pewno dobrze zorganizowany - pomogą w tym specjalne audycje, które zespół stacji przygotował na majówkę.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wtorek, 1 maja br. w ramówce Radia Pogoda pojawi się specjalna audycja, w której trenerka fitness Mariola Bojarska-Ferenc podpowie, jak dbać o kondycję. Co zrobić, żeby namówić rodzinę do wspólnej aktywności? Jak gotować, żeby było zdrowo, ale i smacznie? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można usłyszeć w godzinach od 10:00 do 14:00 

Tego samego dnia Radio Pogoda przypomni także słuchaczom, co się śpiewało na pochodach pierwszomajowych. W programie „Z pieśnią na ustach”, nadawanym w godzinach od 14:00 do 18:00, pojawią się przeboje, bez których nie mogło się obyć żadne socjalistyczne święto - wszystko z przymrużeniem oka poprowadzi Łukasz Szaciłowski.

Jak zorganizować majówkowe przyjęcie? Co i jak podać na grillu, żeby było oryginalnie i elegancko? Czym zaskoczyć majówkowych gości? O tym opowie w czwartek, 3 maja br. w godzinach od 10:00 do 14:00 Urszula Chincz („Misja ratunkowa” w TVN Style i ITVN/TVN International - więcej tutaj). Prezenterka prowadzi w serwisie YouTube kanał z poradami lifestylowymi i podzieli się nimi ze słuchaczami Radiu Pogoda. 

Oprócz specjalnych, majówkowych programów Radio Pogoda zaprosi wszystkich do słuchania także utworów sprzed lat oraz ponadczasowej muzycznej klasyki.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...
reklama