reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy odbiornik AB CryptoBox 750HD

dodano: 2018-05-22 17:44
autor: Konrad Dąbek | źródło: SAT Kurier 3-4/2018

AB CryptoBox 750HD Słowacka firma AB-COM Europe, znana w Polsce w ostatnim czasie przede wszystkim jako oficjalny dystrybutor produktów pod marką Vu+, kontynuuje także oferowanie produktów pod własną marką i właśnie na rynek trafia nowy odbiornik HD AB CryptoBox 750HD.

AB CryptoBox 750HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to nielinuksowy odbiornik, którego głównym założeniem jest prosta i wygodna obsługa oraz szybka praca. Przy tym jest to urządzenie przyszłościowe, gdyż wspiera standard HEVC/H.265 dla emisji obrazu (rozdzielczości SD i HD, bez UHD).

Producent postawił tu na minimalizację dodatków, które nie służą bezpośrednio do tego, do czego sprzęt zaprojektowano – odbiornik ma przede wszystkim pozwolić na wygodne oglądanie TV i nagrywanie na zewnętrzny dysk twardy. W związku z tym dodatków sieciowych w menu jest niewiele.

Za to odbiornik ma gotową funkcję szybkiego skanowania dla nc+ i Cyfrowego Polsatu. Jest wyposażony w jeden czytnik kart i gniazdo na moduły CAM.
 

Wrażenie robi duży wyświetlacz VFD pokazujący zarówno numer i nazwę kanału, jak i nawet paski siły oraz jakości sygnału. Poza tym na panelu przednim jest jeszcze dioda informująca o stanie pracy urządzenia, przycisk czuwania i zmiana kanałów góra/dół oraz klapka, za którą schowano port USB 2.0 oraz wspomniane już czytnik kart i gniazdo CAM. Na panelu tylnym znajdują się: wejście LNB z przelotką do kolejnego urządzenia, kolejny port USB 2.0, optyczne wyjście cyfrowego dźwięku S/PDIF, gniazdo Ethernet, port RS-232, wyjście HDMI oraz coraz rzadziej spotykane już eurozłącze i mechaniczny przycisk wyłączania zasilania.

Odbiornik AB CryptoBox 750HD jest oferowany w cenie ok. 320 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...