reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy odbiornik AB CryptoBox 750HD

dodano: 2018-05-22 17:44
autor: Konrad Dąbek | źródło: SAT Kurier 3-4/2018

AB CryptoBox 750HD Słowacka firma AB-COM Europe, znana w Polsce w ostatnim czasie przede wszystkim jako oficjalny dystrybutor produktów pod marką Vu+, kontynuuje także oferowanie produktów pod własną marką i właśnie na rynek trafia nowy odbiornik HD AB CryptoBox 750HD.

AB CryptoBox 750HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to nielinuksowy odbiornik, którego głównym założeniem jest prosta i wygodna obsługa oraz szybka praca. Przy tym jest to urządzenie przyszłościowe, gdyż wspiera standard HEVC/H.265 dla emisji obrazu (rozdzielczości SD i HD, bez UHD).

Producent postawił tu na minimalizację dodatków, które nie służą bezpośrednio do tego, do czego sprzęt zaprojektowano – odbiornik ma przede wszystkim pozwolić na wygodne oglądanie TV i nagrywanie na zewnętrzny dysk twardy. W związku z tym dodatków sieciowych w menu jest niewiele.

Za to odbiornik ma gotową funkcję szybkiego skanowania dla nc+ i Cyfrowego Polsatu. Jest wyposażony w jeden czytnik kart i gniazdo na moduły CAM.
 

Wrażenie robi duży wyświetlacz VFD pokazujący zarówno numer i nazwę kanału, jak i nawet paski siły oraz jakości sygnału. Poza tym na panelu przednim jest jeszcze dioda informująca o stanie pracy urządzenia, przycisk czuwania i zmiana kanałów góra/dół oraz klapka, za którą schowano port USB 2.0 oraz wspomniane już czytnik kart i gniazdo CAM. Na panelu tylnym znajdują się: wejście LNB z przelotką do kolejnego urządzenia, kolejny port USB 2.0, optyczne wyjście cyfrowego dźwięku S/PDIF, gniazdo Ethernet, port RS-232, wyjście HDMI oraz coraz rzadziej spotykane już eurozłącze i mechaniczny przycisk wyłączania zasilania.

Odbiornik AB CryptoBox 750HD jest oferowany w cenie ok. 320 zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...
reklama