reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy odbiornik AB CryptoBox 750HD

dodano: 2018-05-22 17:44
autor: Konrad Dąbek | źródło: SAT Kurier 3-4/2018

AB CryptoBox 750HD Słowacka firma AB-COM Europe, znana w Polsce w ostatnim czasie przede wszystkim jako oficjalny dystrybutor produktów pod marką Vu+, kontynuuje także oferowanie produktów pod własną marką i właśnie na rynek trafia nowy odbiornik HD AB CryptoBox 750HD.

AB CryptoBox 750HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to nielinuksowy odbiornik, którego głównym założeniem jest prosta i wygodna obsługa oraz szybka praca. Przy tym jest to urządzenie przyszłościowe, gdyż wspiera standard HEVC/H.265 dla emisji obrazu (rozdzielczości SD i HD, bez UHD).

Producent postawił tu na minimalizację dodatków, które nie służą bezpośrednio do tego, do czego sprzęt zaprojektowano – odbiornik ma przede wszystkim pozwolić na wygodne oglądanie TV i nagrywanie na zewnętrzny dysk twardy. W związku z tym dodatków sieciowych w menu jest niewiele.

Za to odbiornik ma gotową funkcję szybkiego skanowania dla nc+ i Cyfrowego Polsatu. Jest wyposażony w jeden czytnik kart i gniazdo na moduły CAM.
 

Wrażenie robi duży wyświetlacz VFD pokazujący zarówno numer i nazwę kanału, jak i nawet paski siły oraz jakości sygnału. Poza tym na panelu przednim jest jeszcze dioda informująca o stanie pracy urządzenia, przycisk czuwania i zmiana kanałów góra/dół oraz klapka, za którą schowano port USB 2.0 oraz wspomniane już czytnik kart i gniazdo CAM. Na panelu tylnym znajdują się: wejście LNB z przelotką do kolejnego urządzenia, kolejny port USB 2.0, optyczne wyjście cyfrowego dźwięku S/PDIF, gniazdo Ethernet, port RS-232, wyjście HDMI oraz coraz rzadziej spotykane już eurozłącze i mechaniczny przycisk wyłączania zasilania.

Odbiornik AB CryptoBox 750HD jest oferowany w cenie ok. 320 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...