reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacje od abonamentu w Netii

dodano: 2018-07-02 15:45 | aktualizacja: 2018-07-02 15:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Netia wprowadziła nową ofertę wakacyjną pod hasłem „wakacje od abonamentu w Netii”, w której przez 3 miesiące cena internetu lub internetu + TV, wynosi 1 zł za usługę. Oferta jest dostępna również z rabatem smartDOM dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Podczas sezonu wakacyjnego Netia promuje również usługę monitoringu w specjalnej cenie.

wakacje od abonamentu Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej, wakacyjnej ofercie Netii stacjonarny dostęp do internetu przez pierwsze 3 miesiące kosztuje jedynie 1 zł miesięcznie. Od czwartego miesiąca kontraktu cena wynosi 49,90 zł miesięcznie, a z rabatem smartDOM - 39,90 zł.

W przypadku łączy w technologiach światłowodowych możliwe jest przyspieszenie internetu do 300 Mb/s w cenie 69,90 zł, a nawet do 900 Mb/s w cenie 89,90 zł (po okresie promocyjnym, w którym usługi są dostępne za 1 zł).

Promocją z „wakacjami od abonamentu” objęte są również pakiety internet + telewizja.

Promocje są skierowane zarówno do nowych, ale i obecnych klientów Netii. Usługi Netii, również z rabatem smartDOM, są dostępne także w ponad 180 salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa w całej Polsce.

Sprzedaż ofert wakacyjnych jest wsparta kampanią reklamową w rozgłośniach radiowych ze szczególnym wzmocnieniem w Lublinie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu (min. RFM, Eska) oraz w internecie (min. wp.pl, onet.pl).

Jedną z propozycji Netii na wakacje jest również usługa monitoringu mieszkań lub domów. Klient otrzymuje wybraną wersję kamery (do zastosowań wewnątrz lub na zewnątrz), podłącza ją do prądu, a następnie łączy się z internetem. Od tego momentu, poprzez aplikację widzi, co dzieje się w mieszkaniu lub domu. Można monitorować dom lub jego otoczenie z dowolnego miejsca na świecie, na dowolnym urządzeniu: smartfonie lub laptopie. Po 3 miesiącach za 1 zł, usługa kosztuje 29,90 miesięcznie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...

Wskaźnik LCD Opticum OPS-3

Wskaźnik satelitarny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i podświetleniem. Pomiar wyrażony procentowo....

59 zł Więcej...
reklama