reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Japonia - krajobraz niezwykły” w 4K na National Geographic

dodano: 2018-07-20 11:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: National Geographic

Japonia – krajobraz niezwykły 4K National Geographic Trzyczęściowa seria „Japonia – krajobraz niezwykły” zabiera nas w podróż w dzikie i mało znane zakątki Kraju Kwitnącej Wiśni. Japonia została sfilmowana i pokazana jak nigdy dotąd dzięki zdjęciom w rozdzielczości 4K i spektakularnym ujęciom lotniczym. Zobaczymy cztery pory roku i przemierzymy kraj z północy na południe. Zobaczymy najpiękniejsze spektakle odgrywane przez naturę. Będziemy też podziwiać subtelną równowagę, jaka panuje w Japonii między tradycją a nowoczesnością. Ciekawe, gdzie NGC pokaże tę jakość w 4K?
 


Japonia – krajobraz niezwykły 4K National Geographic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Japonia to międzynarodowa potęga gospodarcza z krajobrazami wykutymi przez wulkany i ludźmi, którzy potrafią żyć w jedności z naturą. To archipelag  niezmierzonych bogactw naturalnych i rajskich widoków.
 

Na  dalekiej północy kraju położona jest wyspa Hokkaido, starożytna i święta  kraina ludu Ainu. To jej poświęcony jest pierwszy odcinek serii „Japonia – krajobraz niezwykły”. Wyspa jest rozległym, naturalnym rajem,  w którym ziemia styka się z niebem, a krystalicznie czyste jeziora są  tłem dla wulkanów.

W  drugim odcinku poznamy nowoczesne oblicze Japonii, której miejski  krajobraz rozwinął się głównie na wyspie Honsiu, u stóp góry Fudżi.  Liczne ślady trzęsień ziemi i wojen to domena Tokio i starożytnego  cesarskiego miasta Kioto. Odbędziemy podróż do serca światowej potęgi  ekonomicznej i podejrzymy życie prywatne ludzi, którzy stworzyli  historię.
 

Dzikie wyspy południa Japonii zobaczymy w ostatnim  odcinku serii „Japonia – krajobraz niezwykły”. Sikoku, Kiusiu i Okinawa  są kolebką japońskiej duchowości. Nasza podróż wśród spektakularnych krajobrazów pozwoli odkryć mistyczne oblicze kraju i jego dobrze  skrywane sekrety.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...