reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BCAST przejmuje kolejne emisje radiowe

dodano: 2018-08-08 09:15 | aktualizacja: 2018-08-09 00:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BCAST

BCAST Pod koniec lipca br. cztery kolejne emisje Polskiego Radia trafiły do operatora radiodyfuzyjnego BCAST. Dotychczas były one obsługiwane przez firmę EmiTel. Ponadto BCAST uruchomił cztery emisje Polskiego Radia na zupełnie nowych częstotliwościach w Gorzowie Wielkopolskim i Stargardzie.

BCAST nadajniki radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2018 roku portfolio prawie 50 transmisji radiowych, którym dysponuje BCAST, zostało wzbogacone o cztery kolejne częstotliwości radiowe przejęte od EmiTela. Od lipca BCAST odpowiada za nadawanie Jedynki w Grudziądzu (99,60 FM), Jedynki i Polskiego Radia 24 w Słupsku (104,30 FM i 106,80 FM) oraz Dwójki w Stargardzie (107,60 FM). Tym samym liczba audycji przejętych przez BCAST wzrosła do ponad 30.
 

To, co zachęca (lub w przypadku przetargów publicznych – umożliwia), zmianę operatora to przede wszystkim korzystniejsze ceny oraz utrzymanie jakości świadczonych usług. Zapewnienie wysokiego poziomu jest możliwe dzięki kompetencjom i wieloletniemu doświadczeniu pracowników BCAST, wykorzystaniu przez firmę najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnych, alternatywnych obiektów nadawczych

– mówi Maciej Lipiński z BCAST.

Niezależnie od przejęcia emisji, w lipcu BCAST uruchomił też zupełnie nowe częstotliwości dla stacji Polskiego Radia w Gorzowie Wielkopolskim i Stargardzie. W Gorzowie uruchomione zostały Jedynka, Dwójka i Trójka – audycje odnaleźć można na częstotliwościach FM odpowiednio 89,30 MHz, 90,70 MHz oraz 91,60 MHz. Oprócz tego stacja BCAST w Stargardzie rozpoczęła emisję Polskiego Radia 24, które usłyszeć można na częstotliwości 93,60 MHz.
 

Start emisji oznacza, że mieszkańcy Stargardu oraz gmin ościennych mają już możliwość odbioru informacyjnej stacji Polskie Radio 24

– mówi Maciej Lipiński z BCAST.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...
reklama