reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Podsumowanie 6. edycji Dnia Zabawy Nickelodeon

dodano: 2018-08-28 13:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: VIMN

Dzień Zabawy Nickelodeon W sobotę, 25 sierpnia br. odbyła się szósta edycja Dnia Zabawy Nickelodeon. Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło 14 tysięcy dzieci i ich opiekunów, którzy wspólnie wzięli udział w beztroskim święcie radości i zabawy na terenach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dzień Zabawy zakończył się w wielkim stylu koncertem Dawida Kwiatkowskiego.

Dzień Zabawy Nickelodeon 2018


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzień Zabawy Nickelodeon to coroczne święto wspólnej zabawy dla dzieci oraz ich opiekunów. Wydarzenie już po raz trzeci zorganizowano we współpracy z Cyfrowym Polsatem – głównym partnerem wydarzenia, który przygotował atrakcje związane z dostępnością w jego ofercie rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy od nowego sezonu 2018/2019. Pomimo kapryśnej pogody wydarzenie przyciągnęło jeszcze więcej dzieci i ich opiekunów niż w rekordowym 2017 roku. W ostatnią sobotę na Dniu Zabawy Nickelodeon bawiło się ok. 14 tysięcy osób.
 

Na uczestników tegorocznej edycji Dnia Zabawy Nickelodeon czekały dziesiątki gier zręcznościowych i konkursów z nagrodami. Trening przed uwielbianym przez dzieci i dorosłych Minimaratonem na trzech różnych odległościach poprowadził reprezentant Polski w siatkówce Marcin Prus, który następnie zagrzewał do biegu małych i dużych uczestników.

Na terenie Dnia Zabawy Nickelodeon dzieci mogły również przybić piątkę ze swoimi ulubionymi postaciami z animacji Nickelodeon, m.in. SpongeBobem, Dorą, Chasem z Psiego Patrolu, a nawet Wojowniczymi Żółwiami Ninja.
 
Podpis

Finałem wydarzenia był występ jednej z największych współcześnie gwiazd muzyki pop w Polsce – Dawida Kwiatkowskiego. Wokalista, wraz ze swoim zespołem porwał do tańca i wspólnego śpiewania tysiące osób w rytm swoich największych przebojów.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...