reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVK Winogrady nadaje w rozdzielczości 4K

dodano: 2018-09-05 16:30 | aktualizacja: 2018-09-05 16:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WTvK/satkurier.pl

WTvK 3 września br. Winogradzka Telewizja Kablowa (WTvK) z Poznania rozpoczęła emisję swojego kanału lokalnego TVK Winogrady w UHD 4K. Stacja jest nadawana ze stałą przepływnością 25 Mbit/s, w standardzie kompresji H.265/HEVC.

Winogradzka Telewizja Kablowa WTvK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Winogradzka Telewizja Kablowa już od 19 października 2017 roku prowadziła w ramach testu nadawanie audycji własnych o charakterze podróżniczym zrealizowanych w technologii Ultra HD. Jak informuje operator, w związku z dużym zainteresowaniem tymi przekazami, WTvK postanowiła nadal je utrzymać. Kanały są dostępne dla abonentów, którzy posiadają telewizor 4K z tunerem DVB-C i gniazdem na moduł CAM, z obsługą H.265/HEVC.
 

- Winogradzka Telewizja Kablowa od lat jest liderem we wprowadzaniu w życie nowych technologii. O skali nowatorstwa świadczy fakt, że WTvK rozpoczęła emisję programu własnego w jakości 4K w dniu, w którym inny nadawca lokalny chwalił się rozpoczęciem nadawania w jakości HD. WTvK już kilka lat temu jako pierwsza lokalna telewizja kablowa w Polsce uruchomiła program własny w jakości Full HD - poinformował Paweł Suchorski, kierownik WTvK.

Winogradzka Telewizja Kablowa jest jednostką organizacyjną Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu, która od 1989 roku prowadzi działalność telekomunikacyjną.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 550 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Konwerter Twin GT-SAT kołowy

Podwójny konwerter Twin Circular 40mm GT-TCIR40M firmy GT-Sat do odbioru...

69 zł Więcej...
reklama