reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promax z październikowym oknem otwartym

dodano: 2018-10-09 10:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Promax/satkurier.pl

Promax W październiku sieć kablowa Promax przygotowała nowe okno otwarte dla swoich abonentów. W jego ramach można oglądać kanały: FOX HD, Nat Geo People HD i Nat Geo Wild HD. Dodatkowo do końca listopada w otwartym oknie oferowane są: BBC Lifestyle HD, BBC Earth HD i BBC HD.

Promax otwarte okno FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FOX HD (poz. 50) - na antenie wielkie serialowe powroty, czyli mutanci w 2. sezonie „The Gifted: Naznaczeni”, a chwilę później zombie w 9. sezonie „The Walking Dead”.

Nat Geo People HD (poz. 150) - tutaj zobaczycie między innymi dokument „Anja i przeklęte dzieci” o prowadzącej sierociniec dla dzieci oskarżonych o czary Anji Loven, a także program „Życie od kuchni”, w którymi Vivian Howard pokaże swój sposób na szczęśliwe życie z daleka od wielkomiejskiego zgiełku.

Nat Geo Wild HD (poz. 154) - w ramach bloku programowego „Dzień psa” poznacie czworonożnych pracowników amerykańskiej straży granicznej, a w trzyczęściowej serii „Projekt Photo Ark" podążycie śladami Joela Sartore, który od lat fotografuje zagrożone gatunki zwierząt.

BBC Lifestyle HD (poz. 196) - propozycja dla widzów, którzy szukają inspiracji w domu, rodzinie i życiu. To przewodnik dla osób, które chcą czerpać z życia to, co najlepsze.

BBC Earth HD (poz. 197) - kanał pielęgnuje pogląd, że życie jest ciekawsze od fikcji. Od mikroskopijnych żyjątek po niezmierzone przestrzenie kosmosu, charyzmatyczni eksperci i odkrywcy BBC Earth zabiorą polskich widzów w fascynującą podróż w nieznane.

BBC HD (poz. 200) - od 26 października będzie nadawał jako BBC First - kanał w 100% poświęcony najlepszym brytyjskim serialom. W dniu premiery m.in. serial „Broken”, historia księdza katolickiego (Sean Bean), ściganego przez demony przeszłości. Produkcja otrzymała nagrodę BAFTA.

Promax świadczy swoje usługi w miejscowościach Jarocin, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pleszew.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama