reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ Telefon: Abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer

dodano: 2018-10-23 16:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

nc+ Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla abonentów usług telewizyjnych, którzy przeniosą numer z innych sieci. W ramach promocji abonenci mogą otrzymać obniżoną do połowy cenę abonamentu telefonicznego na 12 miesięcy.

nc+ telefon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma nc+ znalazła się na piątym miejscu w całkowitym bilansie przenaszalności numerów według najnowszego raportu UKE dotyczącego przeniesienia numerów w sieciach stacjonarnych (FNP) i ruchomych (MNP) w III kwartale 2018 roku. W ujęciu całkowitym, platforma nc+ zyskała w III kwartale br. 3.960 nowych abonentów przenoszących numer z innych sieci.

Abonenci, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do nc+, zawierając umowę na 24 miesiące, mogą skorzystać ze specjalnej promocji i obniżyć cenę abonamentu na 12 miesięcy o połowę. Usługa nc+ Telefon jest oferowana obecnie w trzech wariantach z minutami i SMS-ami bez limitu:
  • Solo - 9,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 19,99 zł/mc)
  • Solo 5 GB - 14,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 29,99 zł/mc)
  • Solo MAX - 24,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 49,99 zł/mc)

W ramach Solo 5 GB abonenci otrzymują dodatkowo (oprócz minut i SMS-ów) 5 GB danych do wykorzystania w okresie rozliczeniowym, a w ramach Solo MAX mogą korzystać z Internetu Bez Limitu Danych na terenie Polski oraz bezpłatnych paczek 500 MB i do 300 minut na połączenia wychodzące na terenie Unii Europejskiej w okresie rozliczeniowym.

Przy zawarciu umowy na więcej niż jeden numer, abonenci mogą skorzystać z Oferty Rodzinnej, w ramach której usługa nc+ Telefon wraz z paczką danych 5 GB kosztuje 12,49 zł/mc przez 12 miesięcy za każdy numer (potem 24,99 zł/mc).

Wszystkie podane powyżej ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za udzielenie zgód marketingowych. Nazwy: Solo, Solo 5 GB, Solo MAX, Oferta Rodzinna, są nazwami marketingowymi ofert.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 600Mbps z anteną

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

120 zł Więcej...
reklama