reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ Telefon: Abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer

dodano: 2018-10-23 16:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

nc+ Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla abonentów usług telewizyjnych, którzy przeniosą numer z innych sieci. W ramach promocji abonenci mogą otrzymać obniżoną do połowy cenę abonamentu telefonicznego na 12 miesięcy.

nc+ telefon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma nc+ znalazła się na piątym miejscu w całkowitym bilansie przenaszalności numerów według najnowszego raportu UKE dotyczącego przeniesienia numerów w sieciach stacjonarnych (FNP) i ruchomych (MNP) w III kwartale 2018 roku. W ujęciu całkowitym, platforma nc+ zyskała w III kwartale br. 3.960 nowych abonentów przenoszących numer z innych sieci.

Abonenci, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do nc+, zawierając umowę na 24 miesiące, mogą skorzystać ze specjalnej promocji i obniżyć cenę abonamentu na 12 miesięcy o połowę. Usługa nc+ Telefon jest oferowana obecnie w trzech wariantach z minutami i SMS-ami bez limitu:
  • Solo - 9,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 19,99 zł/mc)
  • Solo 5 GB - 14,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 29,99 zł/mc)
  • Solo MAX - 24,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 49,99 zł/mc)

W ramach Solo 5 GB abonenci otrzymują dodatkowo (oprócz minut i SMS-ów) 5 GB danych do wykorzystania w okresie rozliczeniowym, a w ramach Solo MAX mogą korzystać z Internetu Bez Limitu Danych na terenie Polski oraz bezpłatnych paczek 500 MB i do 300 minut na połączenia wychodzące na terenie Unii Europejskiej w okresie rozliczeniowym.

Przy zawarciu umowy na więcej niż jeden numer, abonenci mogą skorzystać z Oferty Rodzinnej, w ramach której usługa nc+ Telefon wraz z paczką danych 5 GB kosztuje 12,49 zł/mc przez 12 miesięcy za każdy numer (potem 24,99 zł/mc).

Wszystkie podane powyżej ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za udzielenie zgód marketingowych. Nazwy: Solo, Solo 5 GB, Solo MAX, Oferta Rodzinna, są nazwami marketingowymi ofert.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...
reklama