reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

12,201 mln abonentów Trikolor TV

dodano: 2018-10-29 17:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: tele-satinfo.ru

Trikolor TV W trzecim kwartale 2018 roku liczba abonentów rosyjskiej platformy satelitarnej Trikolor TV wyniosła 12,201 mln. Natomiast liczba klientów HD zbliżyła się do 10 mln, a UHD sięgnęła 74 tys.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały HD i dodatkowe usługi Trikolor TV stały się dostępne dla jeszcze większej liczby klientów dzięki przejściu z MPEG-2 do MPEG-4, które operator pomyślnie ukończył w 2018 roku. Ponadto abonenci Trikolor TV, którzy mają telewizor UHD i moduł CAM, mogą oglądać największą liczbę kanałów UHD w Rosji. W pakiecie Ultra HD jest 7 kanałów telewizyjnych, a ich według zapewnień operatora ich liczba ma wzrosnąć.

Około 4 mln klientów Trikolor TV ma techniczną możliwość korzystania z usług OTT (pauza, nagrywanie, przewijanie). Abonenci usługi Online TV mogą oglądać kanały telewizyjne online lub przez aplikację telewizyjną na platformie Android TV. W ramach serwisu dostępnych jest 141 kanałów telewizyjnych, w tym 28 w jakości HD. Liczba kanałów telewizyjnych ma rosnąć w zależności od ich praw do transmisji online.

Według stanu na koniec września 2018 roku, dla klientów podstawowego pakietu Trikolor TV dostępnych jest 258 kanałów, w tym 43 w jakości HD i 7 w UHD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 600Mbps z anteną

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

120 zł Więcej...
reklama