reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Box Plus Network i GlobeCast z nową umową

dodano: 2018-10-31 19:39
autor: RO | źródło: a516digital.com

Globecast The Box Plus Network i GlobeCast podpisały nową umowę, która obejmuje sześć kanałów muzycznych, a także muzyczno-rozrywkowego 4Music. Umowa dotyczy wykorzystania pojemności satelitarnej i wprowadzenia nowych enkoderów do optymalizacji dystrybucji drogą satelitarną.

Box Kerrang Magic 4Music Kiss Upfront


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla zwykłych abonentów platformy Sky UK w Wielkiej Brytanii i Irlandii zmiany odbywają się za kulisami i nie wpływają na odbiór. Kanały nie są już nadawane w bezpłatnej usłudze Freesat. Przed wejściem w życie nowych warunków umowy, 4Music zmienił transponder, aby dołączyć do reszty kanałów The Box Plus Network (The Box, Magic, Box Hits, Box Upfront, Kiss, Kerrang!).

Pakiet The Box Plus Network jest nadawany na satelicie Astra 2F (28,2°E) w wiązce brytyjskiej. Transmisja jest nieszyfrowana (FTA) na tp. 31 (12,304 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Każdy kanał nadaje w kompresji MPEG-2 i jakości SD.
 

Nadawcy zawsze patrzą na maksymalną jakość dystrybucyjną przy minimalnym koszcie i my bardzo dobrze rozumiemy, jak to osiągnąć, szczególnie na rynku, który stale się rozwija. Omawiając tę kwestię z Box Plus, zwróciliśmy uwagę na efektywność przepustowości, którą uzyskalibyśmy przy użyciu najnowszej technologii kodowania. Wyraźnie pokazaliśmy, że możemy dostarczyć doskonałą jakość przy jednoczesnym zmniejszeniu przepustowości, a tym samym obniżeniu kosztów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uznania naszej zdolności technologicznej i świadomości biznesowej

- powiedziała dyrektor handlowy wiodącego operatora satelitarnego na świecie GlobeCast, Juliet Bayliss.


Źródło: a516digital.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 300 DAB+

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

399 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...
reklama