reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy 4K od 20th Century Fox w nc+

dodano: 2018-11-05 15:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

20th Century Fox Platforma nc+ podpisała nową umowę o współpracy z 20th Century Fox Television Distribution. Najnowsze hity kinowe amerykańskiej wytwórni będą dostępne na wyłączność po raz pierwszy w polskiej telewizji w Canal+, także w jakości 4K.

20th Century Fox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma nc+ odnawia ekskluzywną współpracę z jedną z największych amerykańskich wytwórni filmowych 20th Century Fox Film. Kinowe przeboje 20th Century Fox Film będzie można nadal zobaczyć po raz pierwszy w polskiej telewizji wyłącznie w Canal+. Filmy wyprodukowane przez amerykańską wytwórnię w technologii 4K już niebawem będą dostępne dla abonentów nc+ na kanale Canal+ 4K Ultra HD.

Dzięki kontynuacji współpracy widzowie Canal+ jako pierwsi będą mogli zobaczyć w polskiej telewizji największe hity filmowe 20th Century Fox Film. Produkcje emitowane w Canal+ będzie można zobaczyć również za pośrednictwem usług nc+ GO i nc+ GO TV oraz w ramach oferty player+.
 

Ekskluzywna współpraca z 20th Century Fox Film umacnia pozycję Canal+ jako lidera treści premium na polskim rynku telewizyjnym. Unikalna oferta 4K produkowana przez różne jednostki 20th Century Fox Film, która trafi niebawem do naszych abonentów, jest kolejnym efektem naszych znaczących inwestycji w rozwój tego segmentu treści

- powiedział Manuel Rougeron, prezes zarządu platformy nc+.

Ekskluzywnie i po raz pierwszy w polskiej telewizji wybrane hity filmowe 20th Century Fox Film zostaną wyemitowane w najwyższej jakości obrazu na kanale Canal+ 4K Ultra HD.

Na liście premier 20th Century Fox Film w 4K znalazły się Oscarowe® produkcje, takie jak „Kształt wody”, „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Król rozrywki” czy „Wojna o planetę małp”. W jakości 4K będzie można zobaczyć również osadzony w komiksowym świecie bohaterów X-Men film „Logan: Wolverine” oraz kryminalne „Morderstwo w Orient Expressie”. Wśród hitów 4K znajdą się także propozycje dla miłośników science fiction i kina akcji filmy: „Obcy: Przymierze” i oraz najnowsza część serii z Dylanem O'Brienem w roli głównej – „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”. Na antenie Canal+ 4K Ultra HD widzowie zobaczą również dramat „Pomiędzy nami góry” oraz świetną komedie „Babskie wakacje” i szpiegowski „Kingsman: Złoty krąg”. Platforma nc+ nie zapomni również o dzieciach, dla których w 4K pokaże doskonałą animację „Fernando”.

To pierwsze filmy 20th Century Fox Film, które będzie można wkrótce obejrzeć w technologii 4K na kanale Canal+ 4K Ultra HD. W przyszłości lista będzie poszerzać się o kolejne hity i kasowe produkcje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama