reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska wzmacnia zespół zarządzający

dodano: 2018-11-19 10:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: UPC Polska

UPC Polska UPC Polska wzmacnia zespół zarządzający i powołuje Bogdana Bucurei na stanowisko CMO (dyrektora ds. marketingu). Z kolei Jerzy Gołębiowski – wieloletni członek zarządu odpowiedzialny za strategię firmy, obejmuje funkcję dyrektora B2B. Zmiany w strukturze UPC Polska weszły w życie 15 listopada br.

UPC Bogdan Bucurei Jerzy Gołębiowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Bardzo się cieszę, że zarówno Bogdan Bucurei, jak i Jerzy Gołębiowski zgodzili się objąć nowe stanowiska w zespole kierowniczym. Wierzę, że ich wiedza oraz wieloletnie doświadczenie przyczynią się do wzrostu liczby klientów i dalszego podnoszenia ich satysfakcji oraz przyspieszą rozwój naszej firmy - powiedział Robert Redeleanu, prezes UPC Polska

Bogdan Bucurei jako CMO UPC Polska będzie odpowiedzialny za komunikację marketingową, zarządzanie wartością klienta, ofertę, produkty oraz badania rynkowe. Zanim dołączył do zespołu UPC Polska, pełnił w strukturach firmy funkcję Head of Customer Propositions and Content w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2010 roku dołączył do zespołu UPC Rumunia i był odpowiedzialny za obszar zarządzania produktem, zaś w 2015 roku został członkiem zarządu, obejmując stanowisko dyrektora ds. marketingu. Karierę w branży telekomunikacyjnej rozpoczął w 2001 roku, zdobywając doświadczenie w działach obsługi klienta i marketingu w takich firmach jak Vodafone oraz Telekom Romania.

Jako dyrektor B2B w UPC Polska Jerzy Gołębiowski przejmie odpowiedzialność za rozwój i dalszy wzrost wyników biznesowych w obszarze klientów biznesowych. Posiada szerokie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym, a od 2007 roku jest członkiem zarządu UPC Polska. W czasie swojej kariery w UPC obejmował stanowisko dyrektora ds. rozwoju UPC Polska i był odpowiedzialny za strategię, rozwój, fuzje oraz przejęcia firmy. Od niedawna przejął również funkcję dyrektora ds. rozwoju UPC w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zanim dołączył do UPC pracował w Netii i PricewaterhouseCoopers.

Bogdan Bucurei i Jerzy Gołębiowski będą raportować bezpośrednio do prezesa UPC Polska - Roberta Redeleanu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama