reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska wzmacnia zespół zarządzający

dodano: 2018-11-19 10:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: UPC Polska

UPC Polska UPC Polska wzmacnia zespół zarządzający i powołuje Bogdana Bucurei na stanowisko CMO (dyrektora ds. marketingu). Z kolei Jerzy Gołębiowski – wieloletni członek zarządu odpowiedzialny za strategię firmy, obejmuje funkcję dyrektora B2B. Zmiany w strukturze UPC Polska weszły w życie 15 listopada br.

UPC Bogdan Bucurei Jerzy Gołębiowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Bardzo się cieszę, że zarówno Bogdan Bucurei, jak i Jerzy Gołębiowski zgodzili się objąć nowe stanowiska w zespole kierowniczym. Wierzę, że ich wiedza oraz wieloletnie doświadczenie przyczynią się do wzrostu liczby klientów i dalszego podnoszenia ich satysfakcji oraz przyspieszą rozwój naszej firmy - powiedział Robert Redeleanu, prezes UPC Polska

Bogdan Bucurei jako CMO UPC Polska będzie odpowiedzialny za komunikację marketingową, zarządzanie wartością klienta, ofertę, produkty oraz badania rynkowe. Zanim dołączył do zespołu UPC Polska, pełnił w strukturach firmy funkcję Head of Customer Propositions and Content w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2010 roku dołączył do zespołu UPC Rumunia i był odpowiedzialny za obszar zarządzania produktem, zaś w 2015 roku został członkiem zarządu, obejmując stanowisko dyrektora ds. marketingu. Karierę w branży telekomunikacyjnej rozpoczął w 2001 roku, zdobywając doświadczenie w działach obsługi klienta i marketingu w takich firmach jak Vodafone oraz Telekom Romania.

Jako dyrektor B2B w UPC Polska Jerzy Gołębiowski przejmie odpowiedzialność za rozwój i dalszy wzrost wyników biznesowych w obszarze klientów biznesowych. Posiada szerokie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym, a od 2007 roku jest członkiem zarządu UPC Polska. W czasie swojej kariery w UPC obejmował stanowisko dyrektora ds. rozwoju UPC Polska i był odpowiedzialny za strategię, rozwój, fuzje oraz przejęcia firmy. Od niedawna przejął również funkcję dyrektora ds. rozwoju UPC w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zanim dołączył do UPC pracował w Netii i PricewaterhouseCoopers.

Bogdan Bucurei i Jerzy Gołębiowski będą raportować bezpośrednio do prezesa UPC Polska - Roberta Redeleanu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Zabezpieczenie przepięciowe Opticum

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wtyk F/ gniazdo F.

15 zł Więcej...
reklama