reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: Znaczne zmiany w ofercie kanałów

dodano: 2018-12-04 15:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Zgodnie z zapowiedziami, 3 grudnia br. nastąpiła znaczna modyfikacja telewizyjnej oferty Toya. Kilka kanałów - CI Polsat, MTV Polska oraz Kino Polska - zostało zamienione z wersji SD na HD. Z kolei w pakiecie Oszczędnym dostępne jeszcze kanały SD otrzymały ich odpowiednik HD. Są to: TTV, Stopklatka TV, TV6, Super Polsat i Fokus TV. Natomiast z pakietu Wygodnego usunięte zostały 23 kanały SD, których odpowiedniki w wersji HD nadal są dostępne.

Toya nowe kanały HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto pakiet Nocny został wzbogacony o dwa kanały HD – Dorcel TV oraz Dorcel XXX. Warto odnotować, że Dorcel TV jest dostępny w polskiej wersji językowej. Po tych zmianach w ofercie Toya znajduje się aż 145 kanałów w jakości HD.
 

Cieszy nas, że proces wymiany odbiorników SD na HD praktycznie dobiega końca dzięki znacznemu przyspieszeniu ich bezpłatnej wymiany. Tylko w dwóch najniższych pakietach: Naziemnym+ i Oszczędnym pozostają duble kanałów SD w HD, więc już na wiosnę wycofamy kolejne kanały SD. Pewną niespodzianką było wprowadzenia kanału Kino Polska w wersji HD. Nadawca dopiero kilka dni przed planowanymi zmianami ogłosił, że z okazji 15-lecia istnienia na polskim rynku, wprowadza wersję HD. Zatem proces zmian objął także ten kanał. Cieszymy się tym bardziej, bo nasi abonenci będą mogli obejrzeć w wysokiej rozdzielczości cykl z najlepszymi polskimi filmami, dedykowany przez Kino Polska z okazji urodzin

– mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...
reklama