reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały UHD w Rosji na Thema Day 4K

dodano: 2018-12-19 17:44
autor: RO | źródło: media-sputnik.net/tele-satinfo.ru

Thema Day 4K Globalna firma medialna Blue Ant Media przedstawiła oficjalnie w Rosji swoje kanały Love Nature 4K i ZooMoo. Prezentacja multimedialna nowych projektów odbyła się w ramach Thema Day, który drugi rok z rzędu jest organizowany przez dystrybutora treści telewizyjnych Tema Rus. Ponadto uczestnicy spotkania zapoznali się z nowościami programowymi kanałów MyZen TV i Museum, a także firmy muzycznej Stingray.

Ekrany Ultra HD TV 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drugie spotkanie Thema Day zostało poświęcone treściom w rozdzielczości 4K. W ramach tego nieformalnego spotkania, goście zapoznali się z nowymi projektami Thema w Rosji.

Stwierdzono nie tylko rosnące zainteresowanie linearnymi kanałami telewizyjnymi w 4K, ale również profesjonalnymi treściami dla nielinearnych usług wideo. Firma Tema Rus wchodziła na rynek z ofertą kanałów HD w 2009 roku. To był całkowicie nowy format obrazu na tamte czasy. Dzisiaj nadszedł czas na treści w 4K.

Szczegółowo opowiedziano o propozycjach firmy muzycznej Stingray. Kanał Stingray Hits 4K właśnie wszedł na rynek międzynarodowy. Ramówkę tworzą klipy popularnych artystów w trybie non-stop. Inny kanał Stingray Ambiance 4K prezentuje rozluźniające widoki natury i relaksującą muzykę.

Zwrócono uwagę na mobilny dodatek Stingray Qello. Serwis Qello został przejęty przez Stingray w tym roku. Jest to globalna usługa transmisji strumieniowej OTT, służąca do nadawania na żywo koncertów pełnometrażowych i muzycznych filmów dokumentalnych. To największy katalog koncertów i nagrodzonych filmów dokumentalnych, począwszy od lat 20-tych zeszłego stulecia do współczesności.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama