reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telefónica wybiera Nagra SSP dla IPTV i zabezpieczenia 4K

dodano: 2019-01-09 19:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Nagra

Nagra Francuski operator telekomunikacyjny Telefónica wybrał rozwiązanie firmy Nagra, należącej do Kudelski Group. Chodzi o Nagra Security Services Platform (SSP) i klienta Nagra Connect w celu zabezpieczenia usługi IPTV Movistar i treści UHD na wielu rynkach. Ogłoszenie oznacza pierwsze wdrożenie Nagra SSP i Nagra Connect u dostawcy usług telekomunikacyjnych w środowisku IPTV.

Nagra Kudelski Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa platforma bezpieczeństwa zapewnia firmie Telefónica pojedynczy, gotowy na 4K system ochrony treści, który może zabezpieczyć wiele typów urządzeń, od istniejących odbiorników do odbiorników następnej generacji, a także wiele przypadków użycia wymaganych przez operatora w odniesieniu do transmisji na żywo. Przyniesie to również korzyści właścicielom treści, zapewniając im najwyższy poziom bezpieczeństwa dla treści premium, takich jak 4K, a także konsumentom, umożliwiając im dostęp do nowych usług IPTV na nowych rynkach operatora oraz do wysokiej jakości materiałów 4K przy użyciu nowej generacji odbiorników.
 

- Jesteśmy dumni, że firma Telefónica wybrała Nagra jako swojego partnera w zakresie bezpieczeństwa dla swoich światowych wdrożeń IPTV - powiedział Maurice Van Riek, starszy wiceprezes ds. treści i bezpieczeństwa zasobów w Nagra. - Nagra Security Services Platform oferuje pojedynczy zestaw rozwiązań, które spełniają wszystkie wymagania w zakresie ochrony treści oraz zapewniają skalowalny i modułowy system do zarządzania wieloma środowiskami w istniejących i nowszych odbiornikach. Razem z klientem Connect, Telefónica ma solidne i kompleksowe rozwiązanie do ochrony treści 4K i IP, które może bezproblemowo wdrażać na różnych generacjach urządzeń, regionach i rynkach.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...