reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telefónica wybiera Nagra SSP dla IPTV i zabezpieczenia 4K

dodano: 2019-01-09 19:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Nagra

Nagra Francuski operator telekomunikacyjny Telefónica wybrał rozwiązanie firmy Nagra, należącej do Kudelski Group. Chodzi o Nagra Security Services Platform (SSP) i klienta Nagra Connect w celu zabezpieczenia usługi IPTV Movistar i treści UHD na wielu rynkach. Ogłoszenie oznacza pierwsze wdrożenie Nagra SSP i Nagra Connect u dostawcy usług telekomunikacyjnych w środowisku IPTV.

Nagra Kudelski Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa platforma bezpieczeństwa zapewnia firmie Telefónica pojedynczy, gotowy na 4K system ochrony treści, który może zabezpieczyć wiele typów urządzeń, od istniejących odbiorników do odbiorników następnej generacji, a także wiele przypadków użycia wymaganych przez operatora w odniesieniu do transmisji na żywo. Przyniesie to również korzyści właścicielom treści, zapewniając im najwyższy poziom bezpieczeństwa dla treści premium, takich jak 4K, a także konsumentom, umożliwiając im dostęp do nowych usług IPTV na nowych rynkach operatora oraz do wysokiej jakości materiałów 4K przy użyciu nowej generacji odbiorników.
 

- Jesteśmy dumni, że firma Telefónica wybrała Nagra jako swojego partnera w zakresie bezpieczeństwa dla swoich światowych wdrożeń IPTV - powiedział Maurice Van Riek, starszy wiceprezes ds. treści i bezpieczeństwa zasobów w Nagra. - Nagra Security Services Platform oferuje pojedynczy zestaw rozwiązań, które spełniają wszystkie wymagania w zakresie ochrony treści oraz zapewniają skalowalny i modułowy system do zarządzania wieloma środowiskami w istniejących i nowszych odbiornikach. Razem z klientem Connect, Telefónica ma solidne i kompleksowe rozwiązanie do ochrony treści 4K i IP, które może bezproblemowo wdrażać na różnych generacjach urządzeń, regionach i rynkach.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama