reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

M6 chce przejąć kanały TV od Lagardère

dodano: 2019-02-03 16:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Lagardère/Groupe M6/satkurier.pl

Groupe M6 Francuski holding Lagardère rozpoczął negocjacje z Groupe M6 w sprawie sprzedaży swojej działalności telewizyjnej (z wyłączeniem Mezzo). Dotyczy to następujących kanałów: Gulli i jego międzynarodowych wersji, Canal J, TiJi, Elle Girl TV, MCM, MCM Top, RFM TV, oraz powiązanych brokerów reklamowych.

M6 Lagardere kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach strategicznej koncentracji na Lagardère Publishing i Lagardère Travel Retail, grupa Lagardère rozpoczęła negocjacje z Groupe M6, aby sfinalizować umowę sprzedaży kanałów telewizyjnych z wyjątkiem Mezzo.

W 2017 roku skonsolidowane przychody i EBIT z działalności telewizyjnej (z wyłączeniem Mezzo) wyniosły odpowiednio 98 mln euro i 20,6 mln euro.

Lagardère poinformował, iż teraz projekt zostanie przedstawiony odpowiednim organom regulacyjnym. Planowana transakcja jest zgodna ze zobowiązaniem grupy Lagardère do dalszego rozwoju Lagardère Publishing i Lagardère Travel Retail.

Dzięki temu Groupe M6 będzie mogła uzupełnić ofertę audiowizualną dla rodzin i wzmocnić swoją pozycję na francuskim rynku medialnym, zarówno w zakresie reklamy telewizyjnej, jak i formatów cyfrowych. Groupe M6 ma w już swoim portfolio bezpłatne kanały M6, W9 i 6ter oraz płatne Paris Première, Téva, M6 Music i Série Club.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama