reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea uruchamia platformę HIWAY z dekoderem 4K

dodano: 2019-02-11 15:00 | aktualizacja: 2019-02-11 17:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA

Inea HIWAY 4K INEA uruchamia nową platformę telewizyjną HIWAY oraz stawia na dwa najszybsze pakiety internetowe: 1 Gb/s i 10 Gb/s w nowych, niższych cenach. To najważniejsze zmiany w nowej ofercie promocyjnej INEA dostępnej na sieci FTTH. Promocja obowiązuje od 11 lutego br.

Inea HIWAY


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
INEA zaczyna rok sporymi zmianami. Od 11 lutego w ramach nowej oferty promocyjnej dostępne będą u operatora tylko dwie prędkości Internetu – symetryczny światłowód o przepustowości 1 Gb/s za 69,90 zł oraz 10 Gb/s w cenie 199,90 zł brutto miesięcznie. W poprzedniej ofercie pakiety te kosztowały odpowiednio 109,90 zł i 399,90 zł.

Nowości w ofercie telewizyjnej
Klienci INEA mogą korzystać z nowej platformy telewizyjnej, wprowadzonej pod marką HIWAY. Nowy, kompaktowy dekoder 4K umożliwia m.in. dostęp do kanałów liniowych, aplikacji YouTube oraz bogatej biblioteki VOD. Co ważne dekoder ma możliwość bezprzewodowego połączenia się z Internetem. Oznacza to, że urządzenie nie musi być podłączone kablem do źródła sygnału. Wystarczy szybkie Wi-Fi i kabel HDMI do telewizora.

Klienci z pewnością docenią też możliwość tworzenia profili odbiorców dopasowanych do preferencji poszczególnych użytkowników. Telewizja HIWAY jest dostępna dla wszystkich osób znajdujących się w zasięgu sieci światłowodowej INEA. Operator zapowiada dalszy rozwój platformy, między innymi w zakresie aplikacji dostępnych na urządzeniu oraz możliwości korzystania z telewizji na urządzeniach mobilnych. Platforma została wprowadzona przy współpracy z firmą ADB.

Wraz z nową platformą zmieniły się także ceny pakietów telewizyjnych. Dwa podstawowe pakiety to wydatek odpowiednio 40 zł (105 kanałów) i 60 zł (160 kanałów). W obu dostępny będzie program FunBox nadawany w 4K.

Warto też wspomnieć o premierze paczki tematycznej Movie Pack – idealnej dla fanów filmów oraz seriali. W jej skład wchodzą takie kanały, jak: AMC, Bolywood, Romance TV, CBS Action, Epic Drama.
 

Nie mam wątpliwości, że nasza oferta wyznacza nowy kierunek na rynku. Mam również nadzieję, że zostanie ona doceniona przez klientów. Naszą intencją jest oferowanie użytkownikom najwyższych możliwych parametrów w usłudze Internetu oraz dostarczenie im telewizyjnej rozrywki w najnowocześniejszym wymiarze

– komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Nowa promocja usług Internetu oraz telewizji jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży INEA na obszarach nie objętych wymaganiami konkursów POPC w zakresie cen.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 149 zł Więcej...
reklama