reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Formuła 1 wraca do Sky Deutschland

dodano: 2019-02-12 11:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/satkurier.pl

Sky Sport F1 Po roku przerwy Formuła 1 wraca do Sky Deutschland. Nowa umowa obejmuje kolejne dwa sezony - 2019 i 2020, podczas których Sky będzie transmitować wszystkie 21 wyścigów F1. Prawa dotyczą dystrybucji satelitarnej, kablowej, IPTV, internetowej i mobilnej w Niemczech i Austrii oraz niemieckojęzyczne prawa w Szwajcarii.

Sky Sport F1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ten sposób abonenci Sky DE zawsze i wszędzie będą mogli być blisko Formuły 1 - dzięki telewizji linearnej i poprzez transmisje strumieniowe w Sky Go. Ponadto fani Formuły 1, którzy nie są abonentami Sky, będą mogą śledzić F1 poprzez usługę Sky Ticket.

Natomiast pod marką Sky Sport F1 operator ponownie zaoferuje widzom najlepsze wrażenia z oglądania czołowej klasy sportów motorowych. Podobnie jak w przeszłości, Sky będzie pokazywać cały weekend Formuły 1 od pierwszej sesji treningowej do wyścigu na żywo w HD i bez przerw reklamowych. Oprócz tego Sky zaoferuje na innym kanale dodatkowe perspektywy i informacje.

Dla klientów Sky Q możliwe będzie oglądanie wszystkich 21 wyścigów Formuły 1 na żywo także w jakości w Ultra HD na Sky Sport UHD.

Sezon 2019 Formuły 1 zostanie otwarty w Melbourne podczas Grand Prix Australii. Pierwsza sesja treningowa nowego sezonu będzie transmitowana na żywo przez Sky w nocy z 14 na 15 marca, a pierwszy wyścig rozpocznie się 17 marca rano.

Dodajmy, iż prawa do Formuły 1 w Niemczech posiada także RTL Deutschland - aż do 2020 roku. Wszystkie wyścigi pokazuje w kanale FTA na 19,2°E, przez co są dostępne nie tylko dla widzów w Niemczech, ale także za granicą.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...
reklama