reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizory Panasonic zintegrowane z HD+ bez CAM CI+

dodano: 2019-02-19 10:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews/areadvd.de/satvision.de

HD-plus-Panasonic-TV-2019-360px.jpg Koniec z dekoderem, modułem CI+ lub TVkey! Panasonic zaoferuje możliwość odbioru niemieckiej platformy satelitarnej HD+ bezpośrednio za pośrednictwem telewizora od końca marca 2019 roku.

HD-plus-Panasonic-TV-2019-hbb-tv-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przy takiej zapowiedzi dla odbioru kanałów platformy HD+ wystarczy tylko antena satelitarna ustawiona na satelitę Astrę (19,2°E) i podłączenie do Internetu. Standardowy odbiór HD+ opiera się na systemie dostępu warunkowego i systemie zarządzania prawami cyfrowymi (CAS/DRM) Nagra Connect, który obejmuje zarówno kanały HD, jak i Ultra HD (UHD).

Panasonic obsługuje nową aplikację "HbbTV Operator App für HD+" w 2019 roku we wszystkich nowych seriach telewizorów OLED, a także w serii Ultra HD HDR TV od GXW804 i wyższych modelach. Umożliwia to odbiór zaszyfrowanych kanałów HDTV i Ultra HD pakietu HD+ bez dodatkowego sprzętu, takiego jak moduł HD+ lub zewnętrzny dekoder.

Aplikacje HbbTV są stosunkowo nowym, oficjalnym standardem i są postrzegane jako część interfejsu użytkownika telewizora, który łączy normalny program telewizyjny z usługami strumieniowymi. Aplikacje operatora HbbTV mogą działać równolegle z tradycyjnymi aplikacjami HbbTV na tym samym urządzeniu i są niezależne od tego, który kanał telewizyjny jest włączony. Które funkcje są używane, zależy dokładnie od operatora aplikacji operatora HbbTV i producenta telewizora.

Aplikacja "HbbTV Operator App für HD+" pojawi się w nowej serii telewizorów Panasonic OLED: GZW2004, GZW1004, GZW954 oraz telewizorów UHD GXW804, GXW904 i GXW945. Użytkownicy korzystający z odbioru TV przez satelitę mogą opcjonalnie aktywować aplikację "HbbTV Operator App für HD+" podczas instalacji, tak aby automatycznie uruchamiała się za każdym razem, gdy telewizor jest włączony i zintegrowany z interfejsem użytkownika Panasonic.

Usługi oferowane są bez dodatkowych kosztów. Aby korzystać z funkcji interaktywnych, telewizor musi być podłączony tylko do Internetu.

Pierwszym partnerem sprzętowym HD+ będzie Panasonic.
W przypadku telewizorów Panasonic z roku modelowego 2019, począwszy od serii GXW804, odbiór kanałów HD+ będzie bezpłatny przez 6 miesięcy bez rejestracji po zainstalowaniu aplikacji "HbbTV Operator App für HD+". Jeśli klient chce nadal korzystać z aplikacji po upływie tych sześciu miesięcy, obowiązują zwykłe koszty odnowienia lub subskrypcji HD+.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 brązowa

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama